Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri

Türkçe Yama [TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri 1.0.6

indirmek için izniniz yok

MFA

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
MFA Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri - Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri Türkçe Dil Dosyası

Uyarı sistemi, Kullanıcı ödülleri gibi alanlarda kullanılan kullanıcı kriterlerine ilave kriterler getiren bir eklenti olan [TH] User Criteria Extended eklentisinin Türkçe çevirisidir.

NOT: Bu eklenti ile gelen yeni kriterlerin ayırt edilebilmesi amacıyla "(XL)" ifadesi eklenmiştir.

NOT: Gelişmiş kriterler kısmında çok az çeviri yapılmıştır. Kullanıcı kriterleri ve Kullanıcı alan kriterleri tamamen çevrilmiştir.

Türkçe Kurulum;
Zip dosyası içinden çıkan...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Konu eski ama bu eklentiyi kullanan var mı ?

Doğrudur, hocam bu dil paketi eklenti olarak kullanan var mı diye sormuştum. Bir ayar konusunda yardımcı olabilecek bir üstad çıkar diye yazdım.

Doğrudur, hocam bu dil paketi eklenti olarak kullanan var mı diye sormuştum. Bir ayar konusunda yardımcı olabilecek bir üstad çıkar diye yazdım.
ne gibi ayar ?? ornek verebilirmisiniz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.