Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Ziyaretçilere link gizle - [XenMax] - Hide Link With Guests - Türkçe

XF 2.0 Eklenti Ziyaretçilere link gizle - [XenMax] - Hide Link With Guests - Türkçe 2.1.7

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
profil ziyareti gösterme durumu varmı, mesela kayıtlı bir kullanıcı benim profilime bakmış ve günde kaç kişi profilini ziyaret etmiş gün tarih yıl olarak profil de gösterebilirmiyiz. vbulletin teki gibi yani.

örnek; Ekli dosyayı görüntüle 3740
XenForo 2 için eklentisi yok ve konu ile alakasız gönderi, eklenti isteği forumuna konu açın.

XenForo Eklenti,Tema, Türkçe yama istekleriniz
XenForo sorunları için destek talepleri

Kolay gelsin ben ziyaretçilere sınırladım yalnız VIP üyelerim dışındaki uyelerimin de görmesini istemediğim linkler var gruba göre link gizlemeyi nasıl yaparım
CSS:
        $visitor = \XF::visitor();
        if ($visitor->user_id <= 1 && !$whiteList)
Sistem buna göre işliyor user group çekme mantığını bilmediğim için eTiKeT™ eTiKeT™ abi Yrdım eder misin

2.1 e güncellenecek mi eklenti ?
Yazarı Eklentiyi “Unmaintained” olarak işaretlemiş, yani ne yazık ki güncellenmeyecek :(

eklentiyi kurdum konuya linki yazdım fakat gizlenmiyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.