Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? yandex mail nasıl kurulur

soylemez11

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Fool yapmanız bir şeyi değiştirmez,üyeliğinizi kısıtlanması dışında.
yandex mail nasıl kurabilirim
hesabımı açtım smtp.yandex.com.tr 587 ve kullanıcı adı şifremi girdim tls yaptım ama onay kodu göndermiyor yandex profil ayarları fln mı yapılması gerekiyor nasıl yapabilirim

yandex mail nasıl kurabilirim
hesabımı açtım smtp.yandex.com.tr 587 ve kullanıcı adı şifremi girdim tls yaptım ama onay kodu göndermiyor yandex profil ayarları fln mı yapılması gerekiyor nasıl yapabilirim
çözümü halen bulamadım

@netr0n yardım edermisiniz bir türlü yapamadım :(

Nasıl yapılır ? yandex mail nasıl kurulur

Merhaba arkadaşlar,

2 gündür Yandex smtp sunucusundan maileri göndermek için uğraşıyorum ve sonunda çözümünü buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

1. Yandex hesabınızı oluşturun
1644356454731.png

2. Giriş yaptıktan sonra sağ yukarıdaki çarka tıklayıp oradan "Other" ayarlar kısmında gidin
1644356717777.png

3. Sol Menüden "Email clients" ayarlarını seçin
1644356808385.png

4. Buradan farkı sistemlerden erişim sağlayabilmemiz için ekran görüntündeki seçenekleri tikleyin (sonuncusu şart değil)
BURADA ÖNEMLİ OLAN: "App passwords" de tıklayarak, sonraki aşamalarda erişim için gereken şifreyi oluşturmamız gerekiyor.
1644356926590.png

5. Öncelikle Yandex Desek sayfasına yönlendiriliyoruz, burada zaten Şifre ile ilgili detaylı bir açıklama bulacaksınız...
Son düzenleme:
Fool neden iile mesajlarınız birleştirilmiştir,fool yapmanız bir şeyi değiştirmez destek vermek isteyen,fırsatı olan zatgen görürü ve yazar. Tekrar uyarı almanız uzaklaştırmaya gideceğini anlamına gelir ;) şu an 10 puan aldınız bilginize.

Sorunuzun yanıtı ise şu anmatım ile mantık aynı : Kullanım tekniği - Xenforo ile gmail destekli SMTP e-postalar nasıl gönderilir? anlatımı
yandex mail böyle değil bu ayarları bulamadım

Ayarları ile işiniz yok xenforo ayarlarını yapın yeterli.

Fool neden iile mesajlarınız birleştirilmiştir,fool yapmanız bir şeyi değiştirmez destek vermek isteyen,fırsatı olan zatgen görürü ve yazar. Tekrar uyarı almanız uzaklaştırmaya gideceğini anlamına gelir ;) şu an 10 puan aldınız bilginize.

Sorunuzun yanıtı ise şu anmatım ile mantık aynı : Kullanım tekniği - Xenforo ile gmail destekli SMTP e-postalar nasıl gönderilir? anlatımı
Ayarlar çok fazla değişik birçok hata veriyor. Sonunda yapmayı başardım.

Screenshot yaptım ama çalışmıyor şifre fln doğru gmail gibi imap vs. açma yokmu varsa ayarları nerede
buraya kadar güzel yapmisin simdi
yandex mail ayarlayacaksin
yandex mail giris yapiyorsun su ayarlari yap

Gönderen bilgisi
E-postaları şu adresten gönder
seciyorsun
@yandex.com
veya @yandex.com.tr
daha sonra

Tüm ayarlar
E-posta programlarıPOP3, IMAP
imap.yandex.com.tr sunucusundan IMAP protokolüne göre
Kutucuklari isaretleyin.

bukadar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.