Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2 Yasaklanan Üyeye Forumları Gösterme

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Yasaklanan bir üyeye xenforo da komple görünüm sağlayamıyor bildiğim kadarıyla bunun için daha önce de uğraşmıştım fakat banlanan üyeye kategorileri gösterme olayını ayarlıyamamıştım yine.

Tam olarak banlanan üye sadece forumları görsün içeriklere erişemesin. Mümkün mü bu ? :)

Konuya ilave olarak izinler açık olduğu halde ana sayfa görünmüyor sadece ban sebebi yazıyor. :)

1614732226768.png

Yasaklanan kullanıcının bu gruba kaydırıldığına emin misiniz ?

• Şaşır
Tepkiler: Sis
Yasaklanan kullanıcının bu gruba kaydırıldığına emin misiniz ?

Diğer bi problemim bu v6'da üye altı mesajın arkaplanını iptal edemedim dünden beri fitil etti beni hocam :)

display: none; ile gizlemeye çalışıyorum ama maalesef işe yaramıyor.

1614802586944.png

Her hangi bir yasaklı kullanıcının admin panelden profiline girerek bir ekran ekler misiniz.

• Beğen
Banlı üyenin admin panelinden profiline gidip özellikle izin ayarlarına baktım kapalıydı onları da aynı şekilde açarak ayarladım ama onda da tık yok :)

1614805623903.png
1614805640379.png

Kullanıcının 1.cil grubunu banlı üye olarak ayarladım yine yemedi :D

1614805705356.png

banned eklentisini kaldırın yüklüyse... sistemin kendi bünyesindeki yasaklama metoduyla banlayın ayarlarınız tutacaktır... o bir yasaklama eklentisi var sıkıntı çıkarıyordu.

• Beğen

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.