Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2 Yasaklanan Üyeye Forumları Gösterme

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Yasaklanan bir üyeye xenforo da komple görünüm sağlayamıyor bildiğim kadarıyla bunun için daha önce de uğraşmıştım fakat banlanan üyeye kategorileri gösterme olayını ayarlıyamamıştım yine.

Tam olarak banlanan üye sadece forumları görsün içeriklere erişemesin. Mümkün mü bu ? :)

banned eklentisini kaldırın yüklüyse... sistemin kendi bünyesindeki yasaklama metoduyla banlayın ayarlarınız tutacaktır... o bir yasaklama eklentisi var sıkıntı çıkarıyordu.

Evet Easy User Ban 2.0.4 eklentisi aktif :) Aklıma gelmedi değil acaba eklenti mi engel oluyor diye düşündüm.

Ama burda kullanıcı kayıtlı kullanıcı grubunda görünüyor ?

Banlı Kullanıcı grubuna alsam da birşey değişmedi hocam :D Sonuç aynı. Üstteki arkadaşın dediği gibi ban eklentisi kullanıyorum ama. Acaba onunla bir alakası olabilir mi ? bu işlemlerin olmamasında

Banlı Kullanıcı grubuna alsam da birşey değişmedi hocam :D Sonuç aynı. Üstteki arkadaşın dediği gibi ban eklentisi kullanıyorum ama. Acaba onunla bir alakası olabilir mi ? bu işlemlerin olmamasında
Ola bilir olasılıkları sırası ile deneyerek ilerlemek gerekli, onu kaldırın ve ona göre ilerleyelim sırası ile.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Ola bilir olasılıkları sırası ile deneyerek ilerlemek gerekli, onu kaldırın ve ona göre ilerleyelim sırası ile.

Yok hocam eklentiyi deaktif edip denedim. Yine vaziyet aynı görünüyor belki de ben beceremedim :) Müsait bi vakit tw ile bağlanıp bakabilme şansımız var mı ? :)

Bu konuda hala çözüme kavuşamayan durum mevcut hocalarım :)

Banladığım üye banlı üye grubundayken, forumu görüntüleme vs gibi izinlerin açık olmasına rağmen hiçbir şekilde forumları görüntüleyemiyor.

Bunun nedeni sanrıım xenforo'nun içerisinde banlı üyeyi forumdan komple gizleyen bir durum olduğunu düşünüyorum. Banlı üyenin izinlerini açmak hiçbirşeyi değiştirmiyor.

Var mı hiç banlı üyeye, forumu gösterebilen arkadaşlar ? :) veya çözümü yoksa buna nasıl bi çözüm üretebiliriz? netr0n netr0n - eTiKeT™ eTiKeT™ hocam :)

yasaklama sonrası uye grubunu ve kullanıcını ön belleklerını yenıden olustur dedım ama nafile.

Garip...

Ekli dosyalar

• asd.JPG
    asd.JPG
    95.5 KB · Görüntüleme: 2
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    211.4 KB · Görüntüleme: 2
  • asdasd.JPG
    asdasd.JPG
    127.2 KB · Görüntüleme: 2
  • Beğen
Tepkiler: Sis
Diğer bi problemim bu v6'da üye altı mesajın arkaplanını iptal edemedim dünden beri fitil etti beni hocam :)

display: none; ile gizlemeye çalışıyorum ama maalesef işe yaramıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 15455
.message-userTitle {background:transparent !important;} extra.less şablonuna bunu ekleyerek deneyebilir misiniz?

.message-userTitle {background:transparent !important;} extra.less şablonuna bunu ekleyerek deneyebilir misiniz?

Onu hallettim hocam :) Artık xenforo 'da konusunda ufak tefek kendimce birşeyler yapıyorum. Kodlama bilsem neler yapıcam daaaaa. İşte bakma, kafa zaten dolu. Kodlama işlerine de girersek iyice beyin yanacak :D

Sorunumuz üyeyi yasakladığın zaman komple forumu görememesi. Biz o banlı üyenin forumları görmesini istiyoruz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.