Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel XF2 Konularım Sekmesini Üye Profiline Ekleme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Görsellerden bahsedeceğim direk member_view şablonundan denemeye çalıştım ama beceremedim :)

Aşağıdaki görsel de Konularım sekmesi olan en soldaki bölümü alıp her üyenin profilin de

/ aşağıdaki görselde gösterdiğim Son Aktivite'yi kaldırıp oraya koymayı istiyorum.

1630777028521.png

Aşağıdaki gibi Son aktivite yi iptal edip yerine Konularım sekmesi gelecek ve üyenin kendi açtığı konuları artık profilin de görünecek.

1630777146608.png

bunu eklenti olarak sunsanız bütün temalara işlemesi güzel olurdu .. ? bildiğim kadarıyla siz eklenti yapımıda yapıyordunuz
Talep olursa müsait bir zamanda eklentiye çevirebiliriz.

Merhabalar Ugur Ugur kodları dediginiz gibi yaptım fakat kullanıcı alanında tepki puanı olan alana konular çıkmadı acaba bir yerde yanlışmı yaptım
O alanda konular göstermesi için ayrı bir eklenti var.

Şunu bir dene bakalım..

member_view şablonunda bulup sil:

HTML:
                <xf:if is="$user.canViewLatestActivity()">
                    <a href="{{ link('members/latest-activity', $user) }}"
                        rel="nofollow"
                        class="tabs-tab"
                        id="latest-activity"
                        role="tab">{{ phrase('latest_activity') }}</a>
                </xf:if>

yerine aşağıdaki kodu ekle:

HTML:
                <xf:if is="$xf.visitor.user_id"> 
                    <a href="{{ link('find-threads/started', $user) }}"
                        rel="nofollow"
                        class="tabs-tab"
                        id="your-threads"
                        role="tab">{{ phrase('your_threads') }}</a>

yine aynı şablonda bulup sil:

HTML:
    <xf:if is="$user.canViewLatestActivity()">
        <li data-href="{{ link('members/latest-activity', $user) }}" role="tabpanel" aria-labelledby="latest-activity">
            <div class="blockMessage">{{ phrase('loading...') }}</div>
        </li>

yerine aşağıdaki kodu ekle:

HTML:
    <xf:if is="$xf.visitor.user_id">
        <li data-href="{{ link('find-threads/started', $user) }}" role="tabpanel" aria-labelledby="your-threads">
            <div class="blockMessage">{{ phrase('loading...') }}</div>
        </li>

Ekli dosyayı görüntüle 17494

Uğur hocam ellerine sağlık oldu da fakat şöyle bir uyuşmazlık çıktı ortaya.

Benim profilimde gördüğüm Konularım kısmı tamam oraya kadar herşey iyi :) Lakin başka bir üyenin profiline de girince Konularım olarak görünüyor ve tuaf olan şey üyenin profilindeyken Konularım bölümüne girdiğim zaman kendi konularımı başkasının üyeliğin de görüyorum :)

Yani hangi üyenin profilinde Konularım kısmına girersem gireyim, sadece o üyenin açtığı konular görünsün :) Eğer bizzat görmek istersen test üyeliği açıp bakabilirsin hocam:)

Uğur hocam ellerine sağlık oldu da fakat şöyle bir uyuşmazlık çıktı ortaya.

Benim profilimde gördüğüm Konularım kısmı tamam oraya kadar herşey iyi :) Lakin başka bir üyenin profiline de girince Konularım olarak görünüyor ve tuaf olan şey üyenin profilindeyken Konularım bölümüne girdiğim zaman kendi konularımı başkasının üyeliğin de görüyorum :)

Yani hangi üyenin profilinde Konularım kısmına girersem gireyim, sadece o üyenin açtığı konular görünsün :) Eğer bizzat görmek istersen test üyeliği açıp bakabilirsin hocam:)
Evet, yukardaki "konularım" bölümünü olduğu gibi istediğin alana ekledik. :D

Evet, yukardaki "konularım" bölümünü olduğu gibi istediğin alana ekledik. :D

Yukarıdaki bölümü istememiştim açıkcası. Resimi örnek olarak atmıştım hocam. Zaten konuyu açarken de belirttim :) Konularım tab'ı üyelerin profillerinde de görünsün istiyorum diye yazdım zaten :)

Yanlız bu şekilde iyi oldu ama, diğer üyelerin profillerin de Konularım sekmesine girince kendi konularımı görmem saçma olmuş :)

Buna nasıl çözüm bulabiliriz :) Kısaca her üyenin kendi açtığı konu Konularım sekmesinde görünsün :)

Talep olursa müsait bir zamanda eklentiye çevirebiliriz.

O alanda konular göstermesi için ayrı bir eklenti var.

Bu eklenti sanırım ücretsizmiş, gönderme şansınız var mı hocam? :)

Uğur hocanın bahsettiği eklentiyi lisanslı bi babayiğit ekleyebilir mi ? ücretsizmiş zaten :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.