Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2 Gündüz modu ikonunu bu şekilde nasıl yapabilirim ?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
fontawesome ikonların da aşağıdaki gibi ikon mevcut değil sanırım. Hiç denk gelmedim :)

Görseldeki gündüz modu ikonunu bulunduğum tema da nasıl yapabilirim ?

1605461461001.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nasıl yapılır ? XF2 Gündüz modu ikonunu bu şekilde nasıl yapabilirim ?

Şu kod çalışıyor görünüyor;

Kod:
.gece-modu .xenf-GeceGunduz::before
{
    background: url('https://xenforo.gen.tr/styles/XenGenTr/XGT-Tema-V5/xgt_logo-min.png');
    width: 20px;
    height: 20px;
    display: inline-block;
    content: "";
    z-index: 9999;
    position: relative;
    background-position: center;
    background-size: contain;
}
sizin sitede istatistik bölümünde yanlış hatırlamıyorsam.. renkli grupların isimleri vardı.. onu kaldırmışsınız yada ben yanlış hatırlıyorum orası başka yerdi.. size onu nasıl yaptınız diye anlatımını burda yaparmısınız paylaşırmısınız diyecektim.. temada değişiklik yaptınız sanırım şuan yok.

sizin sitede istatistik bölümünde yanlış hatırlamıyorsam.. renkli grupların isimleri vardı.. onu kaldırmışsınız yada ben yanlış hatırlıyorum orası başka yerdi.. size onu nasıl yaptınız diye anlatımını burda yaparmısınız paylaşırmısınız diyecektim.. temada değişiklik yaptınız sanırım şuan yok.
bahsettiğin kısımı özelden ekran görüntüsü atsana :)

Bu arada bu ikon sorununu nasıl halledebiliriz? eTiKeT™ eTiKeT™ hocam :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.