Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XF2-Gece,Gündüz tema değiştirici - Day Night Switcher - Türkçe

XF 2.0 Eklenti XF2-Gece,Gündüz tema değiştirici - Day Night Switcher - Türkçe 1.0.0 (RC 3)

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bende kurdum ama diğer arkadaşların verdikleri cevaplar da geçen hatalar bende de var.Ayarları kaydediyor ama error.log içine de hata yazıyor yani aslında ayarları kaydetmiyor. Hangi temayı seçersem seçeyim default temaya kaydediyor içeriği. Detayı ise şu:

error.log içine yazdığı hata
Kod:
/src/addons/DayNightSwitcher/Option/StyleChooser.php on line 30

dosyanın içine bakınca 30. satırda yazan kod
Kod:
$stylesIds = array_column($styleRep->getSelectableStyles(), 'style_id');

Koddan üye tarafından seçilebilir olan bir temanın seçilebileceğini çıkardım ben ve denemediğim yol kalmadı.
1-Tüm temaları devre dışı bırakıp sadece gece gündüz temasını aktif ettim.
2-Tüm temaları aktif ettim yine gece gündüz teması seçtim olmadı.
3-Default temayı devre dışı bırakıp denedim olmadı..
4-Seçeceğim temaları devre dışı bırakıp denedim olmadı.
5-Default temayı sildim yine olmadı.

Ne şekilde denersem deniyim eklenti çalışıyor ama bu hata sebebiyle gece ve gündüz temasını seçip kaydetmiyor bu hatanın sebebi nedir acaba?

Bu arada ayarlarında ki diğer seçenekleri de değiştirsem de hep eski haline dönüyor yani kaydediyor ama değişiklikleri kaydetmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar ,
Konu eski ama Gece temasını nereden indirebiliriz. Bende sadece default tema olduğu için eklenti olmuyor.
Teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.