Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenMax] - Banned Post - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [XenMax] - Banned Post - Türkçe 2.1.7

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Böyle bireklenti arıyordum fakat yasaklı kullanıcı değilse bir gruba dahil üyelere ve istediğim forumda kullanabilirmiyim

Yasaklanan kullanıcının profilinde sebebi yazıyor mu ? Bu eklentiyi kullaninca

• Yasaklanan kullanıcı
  • Yasaklayan:
  • Yasak başlangıcı:
  • Yasak bitişi:
  • Yasaklanma nedeni:

• Beğen
Tepkiler: Sis
kurulumda hangi id girilcek onu anlamadım ??

soruma cevap bulamadım halen eklentiyi kullanamıyorum
Konunun açılacağı forum İD gireceksiniz,

Ben bunu indirdim kurdum sorunsuz şekilde çalışıyor sene olarak çok eski.. sürüm olarakta 2.0 xenforo denmiş ama son sürümde'de hatasız işlem görüyor..

Ben bunu indirdim kurdum sorunsuz şekilde çalışıyor sene olarak çok eski.. sürüm olarakta 2.0 xenforo denmiş ama son sürümde'de hatasız işlem görüyor..
peki eklenti kurulumunda ne yapmak gerekiyor bir konu vb. ne yapmak gerekiyor taslağı nerden çekecek ??

peki eklenti kurulumunda ne yapmak gerekiyor bir konu vb. ne yapmak gerekiyor taslağı nerden çekecek ??
Taslak falan çekmeyecek :D Eklentiyi kur.. ayarlar sekmene bir görüntü geliyor zaten şu şekilde ayıp olmasın konu sahibine gerekli açıklamaları yapmış ama olsun detay gireyim bende..

1662544569730.png

Bak ben oraya 12 girmişim o 12 nedir onuda açıklayayım..

Benim duyurular bölümünde bir kategorim var

Buna forum duyuruları demişim.. görüntüdeki gibi

1662544625282.png

İçine giriyorum şu görüntü beni karşılıyor okla gösterdiğim konuyu tıklayacağım şimdi

1662544668240.png

Konuyu tıkladım ve tarayıcımdaki linke baktım orada konu sonu biten bir numara var

1662544720506.png

O numara girmiş olduğum konunun İD numarası oluyor işte... onu eklentide istenilen yere yazıyorsun o kadar.. sonra ban attığında konu içinde otomatik yayınlanıyor..

Taslak falan çekmeyecek :D Eklentiyi kur.. ayarlar sekmene bir görüntü geliyor zaten şu şekilde ayıp olmasın konu sahibine gerekli açıklamaları yapmış ama olsun detay gireyim bende..

Ekli dosyayı görüntüle 20750

Bak ben oraya 12 girmişim o 12 nedir onuda açıklayayım..

Benim duyurular bölümünde bir kategorim var

Buna forum duyuruları demişim.. görüntüdeki gibi

Ekli dosyayı görüntüle 20751

İçine giriyorum şu görüntü beni karşılıyor okla gösterdiğim konuyu tıklayacağım şimdi

Ekli dosyayı görüntüle 20752

Konuyu tıkladım ve tarayıcımdaki linke baktım orada konu sonu biten bir numara var

Ekli dosyayı görüntüle 20753

O numara girmiş olduğum konunun İD numarası oluyor işte... onu eklentide istenilen yere yazıyorsun o kadar.. sonra ban attığında konu içinde otomatik yayınlanıyor..
teşekkürler bunu 1 keremi uygulayacağız konuyu bizmi oluşturacağız ??

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.