Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Xenistatistik - Forum istatistik sistemi [Silindi]

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En Hit konuları kaydederken aşağıdaki görseldeki hatayı alıyorum. Tarayıcı değiştirdim, farklı yöntemler denedim yine olmadı.
En hit konular dışında kadet deyince hiçbir sorun yok ama sadece en hit konuları kaydet deyince sorunmeydana geliyor.
Ne yapıyorum. En hit konu sayısını ayarlıyorum. En hiti çekeceği kategori ve forumları ayarlıyorum. Kaydet deyince.....

Aşağıdaki hata...

abc' Alıntı:
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Ekli dosyalar

• hatass.JPG
    hatass.JPG
    22.2 KB · Görüntüleme: 9
En Hit konuları kaydederken aşağıdaki görseldeki hatayı alıyorum. Tarayıcı değiştirdim, farklı yöntemler denedim yine olmadı.
En hit konular dışında kadet deyince hiçbir sorun yok ama sadece en hit konuları kaydet deyince sorunmeydana geliyor.
Ne yapıyorum. En hit konu sayısını ayarlıyorum. En hiti çekeceği kategori ve forumları ayarlıyorum. Kaydet deyince.....

Aşağıdaki hata...

Şimdi tekrar test ettim bende bir sorun yok şu an. Eklentiyi günceleldiniz mi sıfırdan kurulum mu yaptınız acaba ?

Eklentiyi sıfırdan daha önce hiç kurmadığım farklı bir siteye kurdum.
Diğer sitelerde önceki sürümleri var...
En son güncellediğiniz halini sıfırdan kuruyorum.

Eklenti şu an üç sitedemde kurulu en canlı örneğinde bu sitede. Sizin bildiriminiz üzre tekrar tes ettim üçünde de ancak bir sıkınıtı görmedim.
Fakat bir olasılık var belki başka bir eklenti ile çakışabilir mi ? diye düşünüyorum. Dilerseniz adminpc ve FTP loginlerini atın forum üzerinde bakayım soruna ne yapıalbilir...

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Ben bir sorun göremedim ayarları yaptım bakın;

Din Öğretmeni' - www_ahmettektas_com_forumlar.png

Son düzenleme:
abi xml dosyası yok admin panelinen yükleyemiyorum

Benim sitemde çalışmıyor sorun ne olabilir acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.