Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması

[XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması
XenForo 2 için yapılmış xenforo 2 teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Temayı satın alıp kullananlar varsa yeşillendirsin lütfen. Alım yapmadan önce canlı sitede demo olarak izlemek daha iyi olur diye düşünmekteyim. Video ile anlatım ayrı, canlı yaşamak ayrı. Aslında bu gibi satışlarda demo link de koyulmalı, başka tema sitelerinin yaptığı gibi. Demodan çalma riskleri varsa bilemem tabi. netr0n netr0n daha iyi bilir :)

Live demo ne zaman ve nasıl gorebılırız?

Live demo görmezsiniz arkadaşlar, alan birileri kendini açık etmediği yada siz yakalamadığınız sürece, düşünün ben bile canlı görmedim :)

Neden ınsanlar bu tip sadece emek ve zaman ıle uretılen seylerın parasına takılıyor gercekten bir anlam veremıyorum, benım kafamda buyuk ciddi bir proje var ıse ve ben o projede bu temayı kullanma kararı almıssam suan ıstenılen ucretın 3 katı dahı olsa verır alırım. cunku ben bunu 1 kez alıp bir omur kullanıcam kaldıki bırakın bir omuru 3 yıl kullansam bu ucretı 3 yıla gunlere bolsem kurus cıkar herhalde gunluk maalıyet olarak. mantık hep aynı tema 100 lıra olsun alalım 2 ay sonra kapatır sılerız forumu. ama siz bu temaya bu ucretı odersenız kolay kolay sılmez kapatmazsınız o forumu, hatta tutması ıcın oturması ıcın 2 kat daha fazla emek ve zaman harcarsınız.

adamların politikası gayet acık ve net, 10 kısı almasın 3 kısı alsın urunumuz ele ayaga dusmesın. ayrıca r10 gibi yerlerde hiçbir ayrıcalık ve yetkı olmadan uyelık paketlerıne 200-300 lıra veripte su temaya pahalı dıyenlerde ayrı bir trajedi.

herkesın butcesı alım gucu kendıne gore buna saygım var lafım yok, ama urunun ucretı bana gore kesınlıkle pahalı değil. bıkere temaya dıkkatlı bakarsanız kullananların foruma girdiği zaman bu yazılım ne kı ya boyle xf desen değil mybb desen değil tarzında dedirtecek bir tema. halıyle ona gorede ucretı olacak.

v8 ın renlerı değiştirip 3 lu duyuru bloklarınıda acılır kapanır yapıp v9 diye dusuk ucretten satısada cıkabılırdı. yapmayın lütfen.... :)

Hemfikirim yazdıklarınızda. Bir kaç şey de ben eklemek isterim. Burada kullanıcının bütçesi hangi temaya yetiyorsa onun alıp kullanabilir. v4 olsun, v5 olsun, v8 olsun, rainbow olsun hangisini istiyorsa kullanıcı onu alıp kullanacak. Bana kalsa v5 olsun v8 olsun fiyatları bu fiyatlardan çok daha yukarı da olurdu ama eTiKeT™ eTiKeT™ o fiyatlara çıksın istemedi ortalama alalım dedi o şekilde yayınladık. Burada hexagonun diğer temalardan bir üstünlüğü yok tasarımı farklı sadece, yoksa forum işleyişi onda da aynı bunda da aynı, onlarda da gece modu var bunda da gece modu var sadece tasarıma eklenen bazı alanlar çok ciddi zaman aldığı için fiyat yukarı çıktı. Bu temalar çok satılsın derdi de değiliz fiyatı aşağı çekip sürümden çok daha fazla da kazanabilirdik ama biliyorsunuz bizim hiç öyle bir derdimiz olmadı. Dediğiniz gibi 10 kişi alsın 10 kişi kullansın önemli değil. Bazı arkadaşlar buradaki bazı yorumları baz alarak tema da indirim olacakmış hocam diye whatsapp üzerinden yazıyorlar buradan da söyleyeyim yok öyle bir şey. İndirim dahi olmayacak.

Sana dosyaları kurban olsun kanka :D

Bana da olsun mu abi? :D

Tema çok güzel, Youtube'da beğendim ve yorumladım. Mobil sürümü video olarak ne zaman görürüz acaba abi? Ben mobil sürümü çok merak ediyorum ve gelen ziyaretçilerin bana %85'i mobilden geliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 15621

Herkese merhabalar arkadaşlar, XenForo.Gen.Tr olarak her zaman sizlere farklı ürünler, farklı temalar sunmaya çalışıyoruz. Türkiye dışından kimsenin satın alamayacağı ve sadece Türkiye'deki kullanıcılarımıza sunduğumuz bu farklı ürünlere bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz.

Ben Sıkılırım okurken diyen arkadaşları videolu anlatıma alabiliriz. :)

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

[XenGenTr] Hexagon teması biraz farklı ve komplike bir temadır. Kullanıcıların hem sosyal ağ havası alabileceği hem de forum havası alabileceği bir tasarım anlayışıyla kodlanmıştır.

Temamıza gece gündüz modu bulunmaktadır. Neredeyse temanın her alanında kullanıcılara border ve çevrim içi çevrim dışı özellikleri ekledik.

Her üyenin profil alanında eklediği kapak fotoğrafları, konu içindeki ilk postbit alanına uyarlanmıştır. Bu alana temaya özel bir kaç eklenti kodlanmıştır. Kısaca bahsetmek gerekirse, mesaja dayalı ödül sistemi, takip etme, tekipten çıkma, takipçi sayısı, takip sayısı gibi özel alanlar eklenmiştir. Her kullanıcının kendisine ait kapağı bulunmakta ve kullanıcının konu açmasını teşvik edici bir yapıya getirilmiştir. Temadaki bu özel kapak eklentisi, xenforo'un kendi kapak sistemini kullanmakta olup, konuda yüzlerce üye de olsa sadece tek bir kullanıcıya sorgu yapmakta ve ek yük sorunu bindirmemektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 15622

Ekli dosyayı görüntüle 15623

Ekli dosyayı görüntüle 15639

Ekli dosyayı görüntüle 15638

Ekli dosyayı görüntüle 15624

Ekli dosyayı görüntüle 15641

Ekli dosyayı görüntüle 15625

Ekli dosyayı görüntüle 15626

Ekli dosyayı görüntüle 15627

Ekli dosyayı görüntüle 15633

Bazı durumlarda forumlarımızda yayınladığımız duyurulara kullanıcılar dikkat etmiyor ve forumda kural hataları yapabiliyorlar. Bu duyuru alanını daha belirgin hale getirmek için duyuru alanını aşağıdaki gibi kodladık.

Ekli dosyayı görüntüle 15628

Forum ana sayfamızda bulunan kategorilere kapak resimleri ekledik. Dilerseniz her kategoriye farklı farklı kapaklarda ekleyebilir, dilerseniz kapakları sabit, yapabilir dilerseniz animasyonlu yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 15629

Ekli dosyayı görüntüle 15630

Ekli dosyayı görüntüle 15631

Ekli dosyayı görüntüle 15640

Profil alanlarına kadar en ince ayrıntısına kadar düzenledik.

Ekli dosyayı görüntüle 15636

Konu listesini unutmadık o alanda da çalışmalarımızı başarıyla tamamladık.

Ekli dosyayı görüntüle 15637

XenGenTr istatistik alanını temaya uyarlı hale getirdik.

Ekli dosyayı görüntüle 15632

Hexagon login alanını biraz daha şık hale getirdik.

Ekli dosyayı görüntüle 15643

Footer alanı için şık bir görünüm hazırladık. Bu alanda bile border, çevrim içi, çevrim dışı özelliklerini es geçmedik.

Ekli dosyayı görüntüle 15634

Temanın satışı ile alakalı belirli bir tarih yoktur. Tema tek domainde çalışır şekilde ayarlanacak ve dosyaları şifrelenmeden satışı yapılmayacaktır. Satışa çıktığında yine bu konuda bilgilendirmeler yapılacaktır.

XenForo.Gen.Tr
;)
Abi efsane tema,
ellerine sağlık ?.

Bana da olsun mu abi? :D

Tema çok güzel, Youtube'da beğendim ve yorumladım. Mobil sürümü video olarak ne zaman görürüz acaba abi? Ben mobil sürümü çok merak ediyorum ve gelen ziyaretçilerin bana %85'i mobilden geliyor.

Teşekkürler, kardeşim.
Mobil görünümün kullandığınız xenforo sürümlerinden bir farkı yok ki. :)
XenForo mobil kullanımı nasıl ise, bu tema da öyle kullanıyorsunuz.
Merak ediyorsan bir kaç ekran görüntüsü ekledim. ;)

mobil1.jpg mobil2.jpg mobil3.jpg

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2 ioncube
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,250.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.