Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması

[XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması
XenForo 2 için yapılmış xenforo 2 teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Satın alan oldu mu? Sitesine kurup deneyen oldu mu acaba? Canlı ilk izlenimlerini bizlerle paylaşırsa güzel olur. Şuan ki kurla 1800 TL civarına geliyor ve XenForo lisansından bile pahalı. Bu temanın default hâlini buldum, tabi şuan ki ile bir çok özelliği yok ama genel ara yüz vs. olarak da diri duruyor. Böyle bir fiyatla alınacaksa sadece bir kişi de olmalı ki fiyakası olsun. Hani dünyada sadece 1 tane ya da bir kaç tane üretilen lüks arabalar kalitesinde bir tema çünkü :)

Alana hayırlı olsun diyorum. Projeme null lisans başlama kararı aldığım için lisanslı tema absürt olacak bana. Yalnız script lisansına geçince ilk düşüneceğim tema elbette ki bu tema olacaktır.

Tekrardan emeklerinize sağlık. Satışlarınız hayrlı ve bereketli olsun.​

Satın alan oldu mu? Sitesine kurup deneyen oldu mu acaba? Canlı ilk izlenimlerini bizlerle paylaşırsa güzel olur. Şuan ki kurla 1800 TL civarına geliyor ve XenForo lisansından bile pahalı. Bu temanın default hâlini buldum, tabi şuan ki ile bir çok özelliği yok ama genel ara yüz vs. olarak da diri duruyor. Böyle bir fiyatla alınacaksa sadece bir kişi de olmalı ki fiyakası olsun. Hani dünyada sadece 1 tane ya da bir kaç tane üretilen lüks arabalar kalitesinde bir tema çünkü :)

Alana hayırlı olsun diyorum. Projeme null lisans başlama kararı aldığım için lisanslı tema absürt olacak bana. Yalnız script lisansına geçince ilk düşüneceğim tema elbette ki bu tema olacaktır.

En fazla 59 dolar olmalı ki bu wordpresste oyle 30 ile 50 dolar arasında bir rakam olmalı bu tema kanatimce ama serbest piyasada temayı yapan koyuyor fiyatı ve kendi bileceği iş.

En fazla 59 dolar olmalı ki bu wordpresste oyle 30 ile 50 dolar arasında bir rakam olmalı bu tema kanatimce ama serbest piyasada temayı yapan koyuyor fiyatı ve kendi bileceği iş.
Wordpress ile xenforo ap ayrı bir yazılım. Wordpress'e tema giydirmek çok çok basittir. XenForo'a tema giydirmek, eklenti yazmak o kadar kolay bir işlem değildir. Theme first piyasasına göre düşünürsek bir iki tane tema dışında neden xenforo temaları orada yayınlanmıyor diye sorgulayabilirsiniz. Çünkü orada tema fiyatını biz belirlemiyoruz, benim emek verdiğim temadan daha fazla parayı yayıncı firma alıyor. Sürümden kazanma olayını ben hiç bir zaman düşünmedim. 10 kişi alsın 10 kişi kullansın sıkıntı değil. 30 dolar ile 50 dolar arası benzer bir tane tema gösterin o fiyatın altında vereceğim :D

Wordpress ile xenforo ap ayrı bir yazılım. Wordpress'e tema giydirmek çok çok basittir. XenForo'a tema giydirmek, eklenti yazmak o kadar kolay bir işlem değildir. Theme first piyasasına göre düşünürsek bir iki tane tema dışında neden xenforo temaları orada yayınlanmıyor diye sorgulayabilirsiniz. Çünkü orada tema fiyatını biz belirlemiyoruz, benim emek verdiğim temadan daha fazla parayı yayıncı firma alıyor. Sürümden kazanma olayını ben hiç bir zaman düşünmedim. 10 kişi alsın 10 kişi kullansın sıkıntı değil. 30 dolar ile 50 dolar arası benzer bir tane tema gösterin o fiyatın altında vereceğim :D
Sorun şu tutmayan bir forum sitesine bu temayı alamıyoruz, ve yeni baslayacak oldugumuz vir forum sitesinede alamıyoruz :D Tutarsa zaten almak istedigim bir tema fakat fiyatta iyilestirme olmalı sanırım ya :)

Neden ınsanlar bu tip sadece emek ve zaman ıle uretılen seylerın parasına takılıyor gercekten bir anlam veremıyorum, benım kafamda buyuk ciddi bir proje var ıse ve ben o projede bu temayı kullanma kararı almıssam suan ıstenılen ucretın 3 katı dahı olsa verır alırım. cunku ben bunu 1 kez alıp bir omur kullanıcam kaldıki bırakın bir omuru 3 yıl kullansam bu ucretı 3 yıla gunlere bolsem kurus cıkar herhalde gunluk maalıyet olarak. mantık hep aynı tema 100 lıra olsun alalım 2 ay sonra kapatır sılerız forumu. ama siz bu temaya bu ucretı odersenız kolay kolay sılmez kapatmazsınız o forumu, hatta tutması ıcın oturması ıcın 2 kat daha fazla emek ve zaman harcarsınız.

adamların politikası gayet acık ve net, 10 kısı almasın 3 kısı alsın urunumuz ele ayaga dusmesın. ayrıca r10 gibi yerlerde hiçbir ayrıcalık ve yetkı olmadan uyelık paketlerıne 200-300 lıra veripte su temaya pahalı dıyenlerde ayrı bir trajedi.

herkesın butcesı alım gucu kendıne gore buna saygım var lafım yok, ama urunun ucretı bana gore kesınlıkle pahalı değil. bıkere temaya dıkkatlı bakarsanız kullananların foruma girdiği zaman bu yazılım ne kı ya boyle xf desen değil mybb desen değil tarzında dedirtecek bir tema. halıyle ona gorede ucretı olacak.

v8 ın renlerı değiştirip 3 lu duyuru bloklarınıda acılır kapanır yapıp v9 diye dusuk ucretten satısada cıkabılırdı. yapmayın lütfen.... :)

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2 ioncube
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,250.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.