Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
2020 den 2023 kadar kadar geçen süre gereklidir. Ancak bunu artırmanız gereksiz yere db şişmesine neden olacaktır! ve bir anlamı da yok neden bunu yapasınız ki aktiflik başladığında konularda gelecektir. Yada konuları bazılarını mesaj yazmadan Bump eklentisi ile yenileyebilirsiniz.

2020 den 2023 kadar kadar geçen süre gereklidir. Ancak bunu artırmanız gereksiz yere db şişmesine neden olacaktır! ve bir anlamı da yok neden bunu yapasınız ki aktiflik başladığında konularda gelecektir. Yada konuları bazılarını mesaj yazmadan Bump eklentisi ile yenileyebilirsiniz.
News onayı deneyecektim o da feedleri son mesajlardan çektiği içindi kendim konuları uplayarak hallettim teşekkür ediyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.