Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Elinize sağlık. eTiKeT™ eTiKeT™ şöyle bir sorum varda. Burda yazanları ingilizce yapmak istiyorum nereden değiştirebilirim ?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-07-07 231702.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-07 231702.png
    12.9 KB · Görüntüleme: 12
hocam bunu kurdum ama ingilizce olmuyor sayfa dilini inglizce seçince yani yine türkçe oluyor tek tek mi çevirmek zorundayız ? ben xenforoyu yeni yeni öğrenmeye başladım.

hocam bunu kurdum ama ingilizce olmuyor sayfa dilini inglizce seçince yani yine türkçe oluyor tek tek mi çevirmek zorundayız ? ben xenforoyu yeni yeni öğrenmeye başladım.

Alıştınız çünki ingilizde eklentiye :D Bizim eklentilerimizi İng yapmak için yama kullanmalısınız, eklentilerimiz tamamen Türkçe olarak kodlanmaktadır.
V4 için bir yama yok ama Eski versiyon için aşağıdaki ing yamayı kullanabilirsiniz.

Edit;
V4 için İng yama;

Son düzenleme:
Merhaba elimde 2020 yılına ait olan bir yedek vardı bunu kurdum ve istatistik eklentisini eklediğimde yeni mesajlar gelmiyor. Forumda yeni mesaj atınca onlar istatistiğe geliyor ama eskiler gelmiyor bir süre limiti mi vardır nasıl halledebilirim?

Merhaba elimde 2020 yılına ait olan bir yedek vardı bunu kurdum ve istatistik eklentisini eklediğimde yeni mesajlar gelmiyor. Forumda yeni mesaj atınca onlar istatistiğe geliyor ama eskiler gelmiyor bir süre limiti mi vardır nasıl halledebilirim?

XF Seçenekleri > Konular, mesajlar ve konuşmalar: Okunmadı olarak verilerin saklama süresini yükseltin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.