Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
X9rPQ7yuuP.gif

üzerine geldiğimde değişen HOVER'ı nasıl değiştirebilirim? koyulaştırmak istiyorum da

Eklentiyi kurdum ama Yeni mesajlar sekmesinde Son yazan sütunundaki kullanıcı isimleri renkli gözükmüyor. Diğer sekmelerde sorun yok.

Adsız.png

Site adresinizi gönderiniz.
xgt_forumistatik.less .tabs-tab kodunu benim verdigimle degiştirin.
CSS:
            .tabs-tab
            {     
                padding:10px;
                border-right: solid 1px @xf-xgtForumIstatistikTabHeaderSagBorder;
                font-size: @xf-xgtForumIstatistikTabHeaderBoyut;

a {
                color: black;
                }

}

xgt_forumistatik.less .tabs-tab kodunu benim verdigimle degiştirin.
CSS:
            .tabs-tab
            {    

a {
                color: black;
                }

}
.tabs-tab
{

&:hover {
color: red;
a {
color: red;
}
}

}

Eklentiyi kurdum ama Yeni mesajlar sekmesinde Son yazan sütunundaki kullanıcı isimleri renkli gözükmüyor. Diğer sekmelerde sorun yok.
Şu eklentiyi kurun : XenForo 2.1 - Tüm alanlarda kullanıcı adı grup renginde - Global Name Styling

YARDIM EDER MİSİNİZ?
Şunu denermisiniz,

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .istatistik-blogu .istatikKonu-TabHeader .tabs-tab:hover
{
    color: #c0c6d2;
    background: red;
}

MustafaseveR DiweyDays, eTiKeT™ eTiKeT™, desteğiniz için teşekkür ederim etiket'in yazdığını denedim oldu bu özelliği eklentiye entegre etseniz renk seçim yerine çok iyi olabilir beyaz temalar da bu renk gerekiyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.