Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhabalar.
Ben forumda ve xenforo da çok yeniyim. 2 gün önce v2.1.10 Patch 2 versiyonunu satın aldım.
Sayın netr0n netr0n yotube videolarıyla ve bu sitedeki dokümanlarla birşeyler öğrenmeye ve yapmaya başladım. Forum taslağını çıkardım. Şuan testler yapıyorum.
Böyle bir çalışma yaptığınız ve destekleriniz için öncelikle sizlere şahsım adına çok ama çok teşekkür ederim.
Özel ücretli teknik destekler sağlıyorsanız ayrıca bu konuda da görüşmek isterim.

Sayın eTiKeT™ eTiKeT™ Sorum şu bu istatistik eklentisi benim aldığım v2.1.10 Patch 2 sürümde çalışmakta mı?
Cevap verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar..

Merhabalar.
Ben forumda ve xenforo da çok yeniyim. 2 gün önce v2.1.10 Patch 2 versiyonunu satın aldım.
Sayın netr0n netr0n yotube videolarıyla ve bu sitedeki dokümanlarla birşeyler öğrenmeye ve yapmaya başladım. Forum taslağını çıkardım. Şuan testler yapıyorum.
Böyle bir çalışma yaptığınız ve destekleriniz için öncelikle sizlere şahsım adına çok ama çok teşekkür ederim.
Özel ücretli teknik destekler sağlıyorsanız ayrıca bu konuda da görüşmek isterim.

Sayın eTiKeT™ eTiKeT™ Sorum şu bu istatistik eklentisi benim aldığım v2.1.10 Patch 2 sürümde çalışmakta mı?
Cevap verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar..
Evet

Ücretli teknik destek sağlıyoruz ve evet sürümünüze uygundur.

Yeni sürüme geçiş yaptık fakat mobil tarafında son yazan kısmı hala görünmekte. Xenforo sürümü 2.1.

Bu eklentinin gelecek sürümlerinde, dileyen kullanıcıların istatistikleri kapatabileceği şeklinde bir güncelleme gelebilir mi? Xenforo notification gibi düşünün. Kullanıcı isterse sağ taraftan X kapata basıp kapatabilecek ve sonraki login olana kadar açılmayacak. Şuanki hali bile çok süper emeği geçenlere teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.