Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Yöneticiler ne dese haklı. 34 sayfa konu yazılmış. Güzel demek için mi geldiniz :) Eklentiyi binlerce kişi kullanıyor :)

Detaylı yorumlarımızın da dikkate alınıp alınmadığı aşikarken "güzel" gibi bir yorumu da küçümsememek lazım ?

Detaylı yorumlarımızın da dikkate alınıp alınmadığı aşikarken "güzel" gibi bir yorumu da küçümsememek lazım ?
Bizim için yorum yapmanız önemli değil yapın,yapmayın tamami ile size kalmış. Yapılan yorumlar bize bir şey katmıyor,tek dikkate aldıklarımız sorun,iyileştirme içerikli mesajlara dikkat ederiz sadece. Ancak bu tarz yorumlarada citti anlamda anti patimiz var bir defa uyarıdan sonra süresiz banlıyoruz. Bakın editör üstünde bulunan bu devasa uyarıya, ama yok halen yazılıyor. Bu adamlar birde forum işletecek öylemi? bence bu mümkün değil

Screenshot_2020-04-17 XenForo 2 1 - [XenGenTr] Forum istatistik sistemi.png

peki mümkünse bir şey sormak istiyorum. Forumların Üstünde göster derken, bunun altına ama forumların ütüne yani bundan hemen sonra ara kısıma reklam nasıl ekleyebiliriz?

Ne yazık ki bu sorun temanız ile alakalı,default temanızda bunu deneyerek doğrulayabilrisiniz. Peki ne yazpıcaksınız,açıkcası temanızın güncel versiyonu bulmak dışında yapıla bilcek bir şey yok,temada sorunu bulmak kolay bir yol değil çünkü.
Yalnız başka bir sorun var.Ben farklı telefondan baktım.Birincisi LG3 Stylus o telefonda her şey normal ikincisi Redmi Note8 adlı telefonda.Bu da Redmi Note 8 de problem çıkartıyor.Yani bazı telefonlarda iyi bazılarında kötü.Bu temayı editlemek için ne kadar zamanımı aldı benim :D nereden bulduğumu da hatırlamıyorum.Sanırım default temayı editlemeye kalkarsam 3 ay geçer :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.