[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XenForo 2.1 [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.2

indirmek için izniniz yok

dost

XGT Host Müşterisi
Host Müşterisi
Web sitesi
ilimyuvasi.com
@eTiKeT™ abi sitede yeni mesajlar yazılmayınca ana sayfada gösterilen konu sayısı düşüyor bir süre sonra acaba bu süreyi nasıl çoğaltırız atıyorum 1 ay sitede yeni mesja atılmasada ana sayfada en son yazılanlar konuların sayısının düşmesini nasıl engellerim

Vitreus

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Selamlar. Popüler konular kısmını belirli bir zamanda yenilecek şekilde yapmamız mümkün müdür?

dost

XGT Host Müşterisi
Host Müşterisi
Web sitesi
ilimyuvasi.com
@eTiKeT™ abi sitede yeni mesajlar yazılmayınca ana sayfada gösterilen konu sayısı düşüyor bir süre sonra acaba bu süreyi nasıl çoğaltırız atıyorum 1 ay sitede yeni mesja atılmasada a ana sayfada en son yazılanlar konuların sayısının düşmesini nasıl engellerim

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
@eTiKeT™ abi sitede yeni mesajlar yazılmayınca ana sayfada gösterilen konu sayısı düşüyor bir süre sonra acaba bu süreyi nasıl çoğaltırız atıyorum 1 ay sitede yeni mesja atılmasada a ana sayfada en son yazılanlar konuların sayısının düşmesini nasıl engellerim
Bakacağım buna ilk fırsatta eğer ilave bir döngü gerekmez ise çözüm olabilir. Çünkü veriler ilave sorgu yükü olmaması için xenforo yapısından çekilmektedir.

Vitreus

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
@eTiKeT™ hocam bu eklentideki popüler konular kısmını belirli tarihler arasında güncellenecek şekilde yapamıyor muyuz? Mesela 1 günlük konular vs.

Vitreus

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Selamlar. Eklenti bazı telefonlarda ilginçtir köşelerden taşma yapıyormuş. Bu konu hakkında bir güncelleme gelecek mi? Ya da bir öneriniz varsa yapalım.

Google ads alanı