Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] AdBlock Dedektörü

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] AdBlock Dedektörü 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba 2.0.8 Sürüm xenforo var Eklentiyi Kurduğumda İlk 1 ay Çalışıyordu Ancak Artık Çalışmıyor..

Adblock Acık Olsa Bile Uyarı Vermeden Konuları Acıyor Reklamları Engelliyor..

Çözüm Ne Olabilir.

Merhaba 2.0.8 Sürüm xenforo var Eklentiyi Kurduğumda İlk 1 ay Çalışıyordu Ancak Artık Çalışmıyor..

Adblock Acık Olsa Bile Uyarı Vermeden Konuları Acıyor Reklamları Engelliyor..

Çözüm Ne Olabilir.

Eğer eklenti kurulu ve çalışıyor ise bir bakarım sitenize ama bana bir demo kullanıcı ekleyin buraya,
Neden çalışımıyor olabilir,
İzinlerde hata yapmış olabilirsiniz.
Korum kategor seçiminde hata yapmı olabilirsiniz.
Temanızdaki haya yada değişimlerden gerekli konumu bulamıyor olabilir.

Eğer eklenti kurulu ve çalışıyor ise bir bakarım sitenize ama bana bir demo kullanıcı ekleyin buraya,
Neden çalışımıyor olabilir,
İzinlerde hata yapmış olabilirsiniz.
Korum kategor seçiminde hata yapmı olabilirsiniz.
Temanızdaki haya yada değişimlerden gerekli konumu bulamıyor olabilir.
Giriş bilgilerini gönderdim teşekkürler

Giriş bilgilerini gönderdim teşekkürler

mcv_js İLTERİŞ HAN burdan duyrulur temanın PAGE_CONTAINER isimli şablonunda bulunan
<div class="p-body-inner"> bu kodun şu şeklide olması gerekli <div class="p-body-inner">
Temanızn birinde sorunu çözdüm diğerlerini sizde bu yol ile çözebilirsiniz.

mcv_js İLTERİŞ HAN burdan duyrulur temanın PAGE_CONTAINER isimli şablonunda bulunan
<div class="p-body-inner"> bu kodun şu şeklide olması gerekli <div class="p-body-inner">
iki kodla arasındaki fark ne ikiside aynı

gördüm.fazladan boşluk varmış class ile divin arasında

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.