Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo'da ilk konuda alıntı butonunu nasıl kaldırabilirim ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

premiumturkey

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba xenforo forumda konuyu açan kişiden alıntı ile yanıtla butonunu nasıl kaldırabilirim. yani ilk konudaki alıntı butonunu nasıl kaldırabilirim ? @eTiKeT™ netr0n netr0n

Sitenize baktığımda ilk konudaki cevapla bölümünün olmadığını görüyorum.

Bence yanlışınız var. ben deniyorum sayfayı (ctrl+f5) yenileme vb yapıyorum. yine görünüyor. Siz nereye baktınız? Birde siz ziyaretçi olarak baktıysanız doğru, ziyaretçiler için kalkmış ama ben üyeler için kalkmasını istiyordum.

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

sat679 sat679 vermiş olduğum kodun bir üye kısıtlaması yok maalesef. Default temanız da deneyin sonuç başarılıysa kullanmış olduğunuz temanızın şablonların da özel değişiklikler var demektir.

Kusura bakmayın ama;
Ben sadece Default teme kullanıyorum, diğer husus aynı kodları başka sitemiz üzerinde denedim bu seferde beğen kalktı cevapla yine duruyordu.

Yaptığım işi anlatayım yanlışım var mı?
Kullanmış olduğum temanın, Şablonlardan verdiğiniz şablonu buluyorum,
Kodların hepsini kopyalayıp kod düzenleyici dreamweaver üzerinde bul ve değiştir yöntemi ile değişikliği uyguluyorum.
Sonra tüm kodları kopyalayıp şablona yapıştırıyorum. Şimdiye kadar hep böyle yaptım hiç sorun çıkmamıştı.
Lütfen yanlışım ve eksiğim varsa ...

Test ederek paylaştığım kodlar bunlar. Özelden bir login atabilirseniz bakabilirim soruna.

Gönderdim.

Rica ederim. Sorunu çözdüm. Tabii şunuda belirteyim. Default tema'dan kastımız default tema kullanmanız değildir. Default tema üzerinde ekstra eklentilerle ve düzenlemelerle işlem yapılmışsa artık o default temadan çıkar. Soruna neden olan da şu EWRporta eklentisi aynı şablonda işlem gördüğü için çakışma meydana gelmiş. ;)

Yardımlarınız için ne kadar teşekkür etsem az olur ama; sorun çok üzülerek belirtmek zorundayım ki sorun tam olarak çözülmemiş. Makaleye yükselen konularda çözülmüş, diğer forum konularında değişen bir şey yok. yani konu eğer makaleye yükselmiş ise alıntı kısmı kalkmış yok normal forum konusu ise cevapla (alıntı yaparak) bölümü hala mevcut.

Bu konuda başka ne yapabilirim?

Ekli dosyalar

• yok.PNG
    yok.PNG
    35.1 KB · Görüntüleme: 11
  • var.PNG
    var.PNG
    31.7 KB · Görüntüleme: 11

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.