Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenForo Turkish Develop Team tema sorunu

B|Fearless

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar , forum sitemde birkaç sorun ile karşılaştım. Turkish Develop Team temasını kullanıyorum. Karşılaştığım birkaç sorunu sizlere açıklayım.
1- Konu açılmıyor , dm mesaj yazılmıyor , konu açılamadığı için konuya mesaj da yazılamıyor.
unknown.png

unknown.png

2- Moderatör araçları da çalışmıyor. Tıklayınca sadece rengi biraz koyulaşıyor.
unknown.png

3- Kişinin profiline de mesaj yazılamıyor.
unknown.png

Kısacası tıkalı kaldım. Bu konuya 2. bir mesaj için 24 saat beklemem gerekecek. Şimdiden söyleyeyim. 24 saat bekleyip farklı bir soruya cevap vermek istemiyorum . O yüzden olabilecek tüm hataları bana söyleyin ki ben de bir 24 saat daha beklemek zorunda kalmayım Sorun temadan kaynaklı olabilir fakat değiştirmek istemiyorum. XF 2.1 kullanıyorum.
Site : FETİH TİM | Türkün Fatih'in Siber Ordusu

xenForo Turkish Develop Team tema sorunu

XenForo sürümünüze uygun bir tema kullanmalısınız. Bunu dışında temadaki sorunları tek tek bulup çözmek çok zahmetli olacaktır ne yazık kiç.
Xenforoyu silmenize gerek yok.
https://youtu.be/PX5afHGpucI
netr0n netr0n hocamın böyle bir videosu var yardımcı olacaktır. Ayrıca xenforo 2.2.5 sürümünün n*ll*d yada lisanslısını internet üzerinden bulabileceğinizi düşünüyorum. Tema olarak da elimde bir iki tane var isterseniz dm üzerinden size iletirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.