Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenForo Turkish Develop Team tema sorunu

B|Fearless

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar , forum sitemde birkaç sorun ile karşılaştım. Turkish Develop Team temasını kullanıyorum. Karşılaştığım birkaç sorunu sizlere açıklayım.
1- Konu açılmıyor , dm mesaj yazılmıyor , konu açılamadığı için konuya mesaj da yazılamıyor.
unknown.png

unknown.png

2- Moderatör araçları da çalışmıyor. Tıklayınca sadece rengi biraz koyulaşıyor.
unknown.png

3- Kişinin profiline de mesaj yazılamıyor.
unknown.png

Kısacası tıkalı kaldım. Bu konuya 2. bir mesaj için 24 saat beklemem gerekecek. Şimdiden söyleyeyim. 24 saat bekleyip farklı bir soruya cevap vermek istemiyorum . O yüzden olabilecek tüm hataları bana söyleyin ki ben de bir 24 saat daha beklemek zorunda kalmayım Sorun temadan kaynaklı olabilir fakat değiştirmek istemiyorum. XF 2.1 kullanıyorum.
Site : FETİH TİM | Türkün Fatih'in Siber Ordusu

xenForo Turkish Develop Team tema sorunu

XenForo sürümünüze uygun bir tema kullanmalısınız. Bunu dışında temadaki sorunları tek tek bulup çözmek çok zahmetli olacaktır ne yazık kiç.
yukarda surumunuze uygun tema kullanmalısınız denmıs sızse surumu dusurmeye calısyorsunuz araba vitesımı bu patdıye dusureceksınız surumunuze uygun tema yukleyın

Forumda

Böyle bir konu mevcut lakin ben denemedim. Çalışır mı yada sorun çıkarır mı bilmiyorum ama sanmam.

Dostum sitene biraz baktım bu sorunların sürümle alakası olduğunu sanmıyorum. Temayı değiş bencede. Ayrıca xenforo sürümün düşük bence son sürüme updatele bu sayede çoğu eklentiyi rahatça kullanabileceğini düşünüyorum. Başka sorunun yada sorun olursa özelden ulaşabilirsin

yukarda surumunuze uygun tema kullanmalısınız denmıs sızse surumu dusurmeye calısyorsunuz araba vitesımı bu patdıye dusureceksınız surumunuze uygun tema yukleyın
Temaya uygun xenforo sürümünü istiyor. Haddinizi bilin , daha üsluplu bir tabir kullanmanızı Rica ediyorum.
Kullanıcının istediği tema bu. Xenforo sürümünü düşürürse temayı kullanabilir hale gelecektir.

uslubumda ne var acaba merak ettım hakaretmı var kufurmu var nevarda uslubuma dıkat edıcem sakın gel Fetih Tim Fetih Tim

uslubumda ne var acaba merak ettım hakaretmı var kufurmu var nevarda uslubuma dıkat edıcem sakın gel Fetih Tim Fetih Tim
Aşağılyormuşcasına bir tabir kullanıyorsunuz veya bana öyle geldi. Arkadaş sizden yardım edebileceğiniz mesajlar istemiş. Yardım amacınızın olmadığı bir mesaj gibi geldi bana.
Teşekkür ediyorum ?

ordan bakınca toy bır ınsanmısım gıbımı geldım sıze ben kımseyı asalamam bu 1 2cısı o tema ıcın surum dusurmeye degmez ılla kullanacam dıyorsa konuları yoksa ona uygun surumu kurmak ıcın forumu sılsın kursun ama buseferde coğu eklentıyı kullanamıcak

ordan bakınca toy bır ınsanmısım gıbımı geldım sıze ben kımseyı asalamam bu 1 2cısı o tema ıcın surum dusurmeye degmez ılla kullanacam dıyorsa konuları yoksa ona uygun surumu kurmak ıcın forumu sılsın kursun ama buseferde coğu eklentıyı kullanamıcak
Bakın şimdi oldu , sorusuna geldiniz.
Forumu nasıl silerim?
Sorusuna cevap verebilirsiniz bu şekilde. Teşekkür ediyorum , sizi yanlış anlamışsam da özür diliyorum.

açıkçası o temaıcın forumu sılmenıze hıc gerek yok forum sıstemınız dusukse son surume guncelleyın ve o tarz bedava temalar var onu kurun

O tema için değil , xenForo'nun sürümünü yükseltmek istiyorum. Son sürümünü gönderebilir misiniz? xenForo'yu silmeden yapabilir miyim? Yapamazsam nasıl xenForo'yu sileceğim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.