Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo lisans alımı,güncelleme işlem ücretleri ödemesi yapılmaktadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende eTiKeT™ eTiKeT™ 'i yıllardır tanıyorum. (Senden fazla olduğu kesin)

Komisyondan bahsediyorsun. Örneğin ben senden İBAN numaranı alsam, Sadece güncelleme (40$) TL fiyatı 143,31 145TL göndersem Bu neyin komisyonudur anlamadım?

Komisyon parası yurt dışı paypal hesabı olan arkadaşın istediği ücrettir. Yani bizim ile bir alakası yok adam diyor ki ben yaparım fakat şu kadar komisyon isterim diyor...

Bende eTiKeT™ eTiKeT™ 'i yıllardır tanıyorum. (Senden fazla olduğu kesin)

Komisyondan bahsediyorsun. Örneğin ben senden İBAN numaranı alsam, Sadece güncelleme (40$) TL fiyatı 143,31 145TL göndersem Bu neyin komisyonudur anlamadım?

Lütfen bu konuda üyeler arasında tartışma olmasın. Yıllardan beri tanıyorsanız bizi, güven gibi abuk sabuk sorular sormayınız. Konu anlatımı net. Ben bu konuda eTiKeT™ eTiKeT™ kadar anlayışlı değilim. Güven vermiyorsak bizimle çalışmazsınız.

Komisyon şunun için alınıyor; Paypal Türkiye'ye hizmet vermediği için biz bunu yurtdışı hesaplarıyla sizin adınıza alıyor ve bilgileri size veriyoruz. Paypal hizmeti veren herkes komisyon alır. Kaldı ki bankalar arası yapılan eft, havale gibi işlemlerde bile bankalar komisyon alır. Daha fazlada uzatmanın anlamı yok konu net.

Bu kadar sert çıkışmanın anlamı yok netr0n netr0n yönetici olacaksın bir de. Niye tartışmayayım? Forum sayfası değil mi burası? Küfür yok, Argo kelime yok? Forum kuralına haykırı bir davranışımda yok. eTiKeT™ eTiKeT™ ile dialog kuran benim varsa bir hatam varsa bir kırıcı olumsuz iğneleyici bir şey o gereğini yapar. Seninle çalışan yok, onunla iş birliği çelişkisindeyim. Neden böyle kabardın birden anlamadım?

eTiKeT™ eTiKeT™ teşekkür ederim yardımların için. İnteraktif üzerinden giriş yapar, göndermem gerekeni gönderirim. Banka üzerinden kesilen komisyon haricinde ödeme yapmak istemediğimi izah etmiştim. "Bu yüzden ne komisyonu" dedim.

E Emre; Konuşmalarınızı inceledim aslında ortada problem yaratan bir davranış yok sadece bazı şeyleri biraz sert şekilde ifade etmissiniz buda kişiden kişiye değişen yapida olan şeyler. Konunun dışına fazlasıyla çıkıldı. Benim burada belirtmek istediğim olay şu: Sunulan bu hizmet gentr Ekibi yane bizim dışımızda güvenilir bir dostumuz aracılığıyla yapılıyor biz kendi lisansimizida bu şekilde aldık. Yurt Dışında tanıdığı olmayan, lisans almakta veya güncelleme paketi satın almakta zorlanan arkadaşlarımıza yardımcı olmak için bu hizmeti bizim gibi kullanabilecekleri bir yeri olduğunu vurgulamak için sayfamızda konusu açtık.

İşlemi yapan arkadaşımız yapılan işlemlerde komisyon dediğimiz + 30 -40 tl gibi rakam alırım dedi. Bizde bunu aynı şekilde konuda belirttik. BU şekilde almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isteriz. Burada ki amac her şekilde kullanıcılara destek saglamak. Kabul eden işlemi bizim gözetimimiz altında yapılır , kabul etmeyenler ise başka şekilde çözüm ararlar.

Misal Siz kabul etmediniz bu durumu o zaman işlem yaptırmazsınız olur biter kendiniz başka şekillerde çözümlersiniz. Bu konu tartışma konusu değil yardımcı olma konusu. Bu yüzden Ben bu işlemi onaylamiyorum kabul etmiyorum dersiniz olur biter. Siz İstemeden Kimse size bir şeyi zorla yaptırabilir mi ? Tabikide Hayır :) tercih meselesi.

Bu kadar sert çıkışmanın anlamı yok netr0n netr0n yönetici olacaksın bir de. Niye tartışmayayım? Forum sayfası değil mi burası? Küfür yok, Argo kelime yok? Forum kuralına haykırı bir davranışımda yok. eTiKeT™ eTiKeT™ ile dialog kuran benim varsa bir hatam varsa bir kırıcı olumsuz iğneleyici bir şey o gereğini yapar. Seninle çalışan yok, onunla iş birliği çelişkisindeyim. Neden böyle kabardın birden anlamadım?

eTiKeT™ eTiKeT™ teşekkür ederim yardımların için. İnteraktif üzerinden giriş yapar, göndermem gerekeni gönderirim. Banka üzerinden kesilen komisyon haricinde ödeme yapmak istemediğimi izah etmiştim. "Bu yüzden ne komisyonu" dedim.

Bu üslupta konuştuğunuz sürece işiniz zor.

Önce aşağıdaki mesajı yazdınız

Yeterli güven sağlamaz bu. :(

Halbuki konu çok açık ve net. Yeterli güven sağlamaz bu diyerek konudaki iyi niyeti görmezden geliyorsunuz. Sonra bu sözlerinizden ötürü karşı cevap alınca Forum Yöneticisine sen ne karışıyorsun benim işim eTiKeT™ eTiKeT™ ile birde yönetici olacaksınız vs diyerek üslupsuz mesaj atıyorsunuz. Burada bulunan yöneticiler arasında bir ayrım yok. Üslubunuz ve konuya yaklaşımınız yanlış. Ayrıca o gereğini yapar sen karışma gibi sözlerinizden ötürü 2 gün uzaklaştırıldınız. Tekrarı halinde süresiz uzaklaştırılırsınız.

eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n LaDezs LaDezs
Bu 3 kişiye güvenim sonsuz. Net ortamında destek ve detay konusunda bu işi yapan bir çok kişi var . Çoğuna saygımız sonsuz ! Ama adam gibi adam görmek isterseniz bu üçlü yeter size.

Saygılarımla.
Yazdıklarına aynen katılıyorum kardeşim bu insanlarla ile 2 yıldır çalışıyorum şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım iyiki varsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.