Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo lisans alımı,güncelleme işlem ücretleri ödemesi yapılmaktadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Xenforo Lisans alımı,güncelleme işlem ücretleri ödemesi yapılmaktadır
Değerli arkadaşlar bilindiği üzre paypal üzerinde artık (şu an için) ödeme yapılamamaktadır.
Bu neden ile xenforo lisan işlemleri içinde ödemeler ne yazık ki çok sıkıntılı bir duruma gelmiştir.

Bu ödemeleri yapmanın yolları hakkındaki makaleye bir göz atabilirsiniz : Xenforo paypal dışında nasıl satın alabilirim,nasıl güncellerim ?
Ancak eğer böyle bir imkanınız yok ise yada uğraşamıyorsanız bu işlemleri sizin adınıza biz yapacağız.
Nasıl yardımcı olacağız ?
Sizin adınıza güncellemeyi yada yeni lisans alışını biz yapacağız siz bize gerekli ödemeyi yapacaksınız.

Ancak burda bir durum var ki bu ödemeyi yapacak arkadaşımız bu işlem için komisyon almaktadır.Bu komisyonu ödemeyi kabul ediyor iseniz eğer işlemler şu şekilde ilerleyecektir.Komisyon ücreti xenforo ödenecek olan tutarın üstüne eklenecektir. Bu ücret 25 ile 50 tl arasında değişlik göstermektedir bu neden ile net fiyat için iletişim kurmalısınız.

1. Vereceğimiz banka hesabına istenilen tutar yatırılacak.
2. Yeni lisans alınacak ise kayıt için mail adresi ve bu mail adresinin şifresiz verilecek.
2.a Güncelleme yapılacak ise customer alanı için gerekli bilgiler verilecek.​
3. işlemlerinizi sizin adınıza yapacağız ve size giriş bilgileri vereceğiz.​

Güvenlik nasıl sağlanacak ?
Bu alanda güvenlik ile ilgili bir sorununuz olmasın. işlemler bittikten sonra mail şifresi ve customer giriş şifrenizi değiştirerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
Bu bilgileriniz 3. bir kişiye verilmeyecektir yani ödemeyi yapacak kişi sizin bilgileriniz bilmeyecektir.

Eğer bu şartlar ile işlemlerini yapmak isterseniz bana özel mesaj ile dönüş yapın komisyon ücreti dahil ne kadar para ödemeniz gerektiğine dair size dönüş yapılacaktır..

Son düzenleme:
Emeginize sağlık aracı olduğunuz için çok yardımcı oldunuz nasıl teşekkür etsem azdır

Yeterli güven sağlamaz bu. :(
Burda tek güvenilecek olay biziz eğer bize güven var ise sıkıntı ancak bizi tanımayan biri ise insanların tereddüt etmesi gayet doğal ki bu duruma da yapabileceğimiz bir şey yok.
Ama şöyle bir olasılık var parayı biz öderiz eğer kendisi alabilir ise kendisi de alabilir isteyen kişi.

eTiKeT™ eTiKeT™ ben sadece ödemeyi karşı tarafın yapmasını, ödenecek olan $ bazındaki fiyatın TL fiyatı olarak geri (yardım eden kişinin hesabına) ödenmesi. Ödeme sağlandıktan sonra xenForo yapımcısına atılacak olan bildirim mesajının örneğini olarak yardım istesem?

Yeterli güven sağlamaz bu. :(
bende aldım eTiKeT™ eTiKeT™ ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şifreleri mide aldım değiştim şuanda kullanıyorum tabi ben daha önce vbulletin de takip ediyordum güvenilir ve sağlam kişiler sadece şuanda bu işi yapmıyorlar birçok tema ve sitede emeği var ücret karışılığında yaptıkları var

eTiKeT™ eTiKeT™ ben sadece ödemeyi karşı tarafın yapmasını, ödenecek olan $ bazındaki fiyatın TL fiyatı olarak geri (yardım eden kişinin hesabına) ödenmesi. Ödeme sağlandıktan sonra xenForo yapımcısına atılacak olan bildirim mesajının örneğini olarak yardım istesem?

Size şöyle yardımcı olabiliriz ancak komisyonu yine ödemek durumundasınız. Dediğim gibi bizim ile hiç bir alakası yok.
Eğer bu şartlarda siz ödemeyi yapıp lisansı alacaksanız benim daha çok işime gelir çünkü
1.zamanımı almamış olursunuz
2.olası güvensizlikler yada vebal altına hiç girmemiş olurum.

Yapılacak işlem Yen'i lisans için xxx tl hesaba gönderirsiniz. Bunu arkadaşa bildiri ve xenforo ya ödemeyi yaptırırım.
Sonra size örnek metni veririm siz xen bunu atar lisansı hesabınıza kayıt ettirirsiniz.

F faik düşüncelerine ve güvenine teşekkür ederim.

bende aldım eTiKeT™ eTiKeT™ ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şifreleri mide aldım değiştim şuanda kullanıyorum tabi ben daha önce vbulletin de takip ediyordum güvenilir ve sağlam kişiler sadece şuanda bu işi yapmıyorlar birçok tema ve sitede emeği var ücret karışılığında yaptıkları var
Bende eTiKeT™ eTiKeT™ 'i yıllardır tanıyorum. (Senden fazla olduğu kesin)

Size şöyle yardımcı olabiliriz ancak komisyonu yine ödemek durumundasınız. Dediğim gibi bizim ile hiç bir alakası yok.
Eğer bu şartlarda siz ödemeyi yapıp lisansı alacaksanız benim daha çok işime gelir çünkü
1.zamanımı almamış olursunuz
2.olası güvensizlikler yada vebal altına hiç girmemiş olurum.

Yapılacak işlem Yen'i lisans için xxx tl hesaba gönderirsiniz. Bunu arkadaşa bildiri ve xenforo ya ödemeyi yaptırırım.
Sonra size örnek metni veririm siz xen bunu atar lisansı hesabınıza kayıt ettirirsiniz.

F faik düşüncelerine ve güvenine teşekkür ederim.
Komisyondan bahsediyorsun. Örneğin ben senden İBAN numaranı alsam, Sadece güncelleme (40$) TL fiyatı 143,31 145TL göndersem Bu neyin komisyonudur anlamadım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.