Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Jquery Dark Mode

Bu sistemi epeydir kullanıyorum. :)

Tamamen kendi kullandığım temama ve eklentilerime göre kodladığım için bir başkası alıp direkt kullanamaz. Alan kişinin kendi temasına göre yeniden düzenlemesi lazım.

Bu sistemi epeydir kullanıyorum. :)

Tamamen kendi kullandığım temama ve eklentilerime göre kodladığım için bir başkası alıp direkt kullanamaz. Alan kişinin kendi temasına göre yeniden düzenlemesi lazım.
aynen öyle abi de ben bu sistemi bir temayla beraber çıkaracağım yani bu sistem bir temaya özel olacak başka tema için de yapmayacağım

Şunu belirtmemde fayda var.Bu sistemi ilk olarak kendi temama özel olarak paylaşacağım. eTiKeT™ eTiKeT™ abinin de dediği gibi bu sistem özel olarak kodlanmış temalarda sadece düzgün çalışabilir.Diğer farklı temalarda özel kodlarla çakışabileceğinden dolayı sorun çıkabilir büyük ihtimalle.Ama ben tema stabil sürüme ulaştığında herkese bu sistemin nasıl çalıştığını anlatacağım kendi temasına uyarlamak isteyen olursa diye.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.