Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Jquery Dark Mode

mcv_js

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Evet arkadaşlar herkese selam.Size planladığım bir projeyi anlatacağım.Bildiğiniz üzere bir çok dark light tema geçişi var ve burda sistem mantığı xenforo da tema geçişi.Benim yapacağım ise tek bir tema üzerinde jquery ile dark light geçişi.

Peki bu nasıl olacak?
Juqeryde bulunan local.storage ile html etiketine data-theme getirerek yapacağım.Tema özellikleri bölümünde de değişiklikler yaparak hem dark hem de light için özel renkler getireceğim.

Şuan üzerinde çalıştığım ayrı proje var ve bu proje bittiğinde buna geçeceğim.Bu yapacağım şey herhangi bir eklenti vs içermeyecek ve ücretsiz olacaktır.

Herkese selam ve saygılar...

Bekliyorum Sabırsızlıkla Bizede Lazım Böyle Birşey Beklemedeyim..

Konuyu güncelliyorum.Sistem 50%'ye yakın olarak tamamlandı.Şuan alpha aşamasındadır ve geliştirilmeye devam edilmektedir.Xenforo gelişmiş bir sistem olduğu için ve ben telefon üzerinden işlem yaptığım için uzun sürmesi normal olacaktır.Sizlere bazı görüntüler paylasıyorum;
20200420_173425.jpg 20200420_173441.jpg
20200420_173533.jpg 20200420_173551.jpg

Bu sistemin ücretsiz olarak bir dönemde sunulacağı kesin. Çok kişinin ihtiyacı var. İlk kim sunacak sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.