Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Hotmail

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba...

Üyeli onay Hotmail gelmiyor.

gmail.com calısıyor hotmail.com üzeride e posta gelmiyor neden olabilir.?

Ben sizin sitenin kapatılmaması için dedim, yoksa bana ne yani korsan kullanıp kullanmamanızdan. :D

Eğer Hosting firmanız kurumsal bir yerse birisi şikayet ettiği taktirde 7 gün içerisinde ya satın almanız istenir ya da siteniz kapatılır.
7 gün boyunca mı diyorsu su anda hiç şikayet olmadı 1 ve 2 ay kullanıyorum su anda üyeli olanları sorun hiç yaşanmadım niye para vereyimki

7 gün boyunca mı diyorsu su anda hiç şikayet olmadı 1 ve 2 ay kullanıyorum su anda üyeli olanları sorun hiç yaşanmadım niye para vereyimki
Ya birisi şikayet etmemiştir ya da Hosting firman kurumsal bir yer değildir. Ben de n*ll*d kullanıyordum, gittim orijinal aldım. Sizin zaten almanıza çok da gerek yok üye sayınız az. Tabii şikayet ederlerse e-posta gelir bu konu hakkında.

Ya birisi şikayet etmemiştir ya da Hosting firman kurumsal bir yer değildir. Ben de ****** kullanıyordum, gittim orijinal aldım. Sizin zaten almanıza çok da gerek yok üye sayınız az. Tabii şikayet ederlerse e-posta gelir bu konu hakkında.
Anladım neyse teşekkürler..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.