Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Hotmail

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba...

Üyeli onay Hotmail gelmiyor.

gmail.com calısıyor hotmail.com üzeride e posta gelmiyor neden olabilir.?

Bunu ne alakası var footer'deki kaldırdığı herkese bunu yapıyor haksız mıyım kendime ait yazmıs mı nerde?
Footer'daki yazıyı kaldırmak 300 dolardır. Ondan kimsenin kolay kolay kaldırdığını göremezsiniz. Hatta bugün o yazıyı kaldırdığım gerekçesi ile belirli bir süre tanıdılar XenForo Community'de. Kısacası siz siz olun kaldırmayın o yazıyı. Önemli bir şey de değil. (Bu arada cidden sorunun ne olduğunu bilmiyorum, footerdaki tüm yazılar duruyor.)

Bir de hesabımı onaylasanız da baksam iyi olur. ?

Footer'daki yazıyı kaldırmak 300 dolardır. Ondan kimsenin kolay kolay kaldırdığını göremezsiniz. Hatta bugün o yazıyı kaldırdığım gerekçesi ile belirli bir süre tanıdılar XenForo Community'de. Kısacası siz siz olun kaldırmayın o yazıyı. Önemli bir şey de değil. (Bu arada cidden sorunun ne olduğunu bilmiyorum, footerdaki tüm yazılar duruyor.)
Haklısın. ALT+ F basıp xenfore kullandıkları bilir.

Footer bana uygun değil. Forumda kuralları koymadığı için haksızlık etmiyorum. xenfon çok emek verdiği için hayırlısı olsu.. ben forum satıs yapmıyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.