Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo - Error

Aydar

xFanatik
Kullanıcı
Ben lisansıma giriş yapiyorum şöyle bir hata var neden acaba?
XenForo iletişime geçtim yardımcı olmadılar en son böyle bir şey yazdırlar başkada cevap yazmadılar.

6068

6069
Şindi nasıl çözecem? :(

XenForo - Error
No customer could be found with that email address.

Tekrardan teşekkür ederim Xende haber bekliyorum sonra hareket edecem.
Hocam cevap vermeyeceklerini belirtmişler bence boş yere vakit kayıp etmeyin. Benimde vbulletinde başıma gelmişti tabi sizin olay nedir bilmiyorum ama lisansı benden alıp ilk sahibi olan kişiye vermişlerdi tekrar bence vakit kayıp etmeden aldığınız kişi ile iletişime geçin onun bilgileriyle giriş yaparak kontrol edin o şekilde bir şey olmuş olabilir. Eğer ilk sahibi o değilse ilk sahibini bulmanız gerekmekte.

Hocam bende öyle düşündüm bakın şimdiki maile giriş yapiyorum diyor kullanıcı bulunmadı.
Ama eski sahibinin maile giriş yapiyorum bu sefer demiyor kullanıcı bulunmadı bu sefer diyor yanlış şifre acba lisans eski sahibinemi giti.

İlk sahibi.
6076

Şunaki.
6077

Son düzenleme:
Evet lisans eski sahibi tarafından yeni bir eposta üzerine alınmış sanırım netron dan lisans aldığım da tüm devir işlemleri bana yapıldı lakin onun epostasına hesap vardı sadece içi boştu.

Siz eposta değişimi yerine xenforo üzerinden kendinize devir almanız gerekiyordu.

Önceki sahibi dosyaları kullanıyor sanırım, aktarım esnasında bunu belirtiyor. Tek sitede kullanın gibisinden.

Herkese Merhabalar.
Öncelikle ClayXv ahmeetsn Hocama çok çok teşekkür ediyorum kendisi çok yardımcı oldu lisansı, tekrar geri aldık çok şükür.

Şimdi lisansın sahibinle iletişime geçtim lisansı eskisi gibi iade ediyorum artık berili insanlar olmadan asla 2.el,lisans almam.

6194

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.