Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo - Error

Aydar

xFanatik
Kullanıcı
Ben lisansıma giriş yapiyorum şöyle bir hata var neden acaba?
XenForo iletişime geçtim yardımcı olmadılar en son böyle bir şey yazdırlar başkada cevap yazmadılar.

6068

6069
Şindi nasıl çözecem? :(

XenForo - Error
No customer could be found with that email address.

Peki şimdi nasıl olacak.
Siteye bir şey olmaz dimi? şuan.
Net bir şey söylemem zor. Şimdi lisans hangi mantıkla iptal edildi bilmiyoruz. Belki eski Şahibi kendi üzerine yeniden almış olabilir lisansı,doğrusu öyle görünüyor gibi. Bu da sizin haklarınızın iptal edilmesine neden olmuştur. Eğer öyle ise şu an bir nevi lisansız forum kullanıyor olursunuz.

Net bir şey söylemem zor. Şimdi lisans hangi mantıkla iptal edildi bilmiyoruz. Belki eski Şahibi kendi üzerine yeniden almış olabilir lisansı,doğrusu öyle görünüyor gibi. Bu da sizin haklarınızın iptal edilmesine neden olmuştur. Eğer öyle ise şu an bir nevi lisansız forum kullanıyor olursunuz.
Bakalım destek biletinde cevap gelecekimi ne diyecekler ona göre hareket edecem.

Lisansınız devre dışı bırakılmış.
Bu sorunu ancak ilk sahibinin Xenforo yu satın aldığına dair xenforodan gelen maili bulup göndermelisin ancak öyle açılır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.