Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo alt kategori nasıl yapılır?

cumali_032

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, ben kategorimin alt kısmına yine kategori eklemek istiyorum. Nasıl yaparım?

Örnek :
Screenshot_411.png

Detaylı bir şekilde anlatabilirseniz, çok sevinirim.

Nasıl yapılır ? Xenforo alt kategori nasıl yapılır?

Forum ve kategori oluşumu tamamen yanlış yapılmıştır. Detaylı olmasada biraz düzenleyerek alf forumu doğru şekilde ekledim. Olaması geren sıralama görmüş olmalısınız aynı şekilde devam edebilirsiniz.

Screenshot 2024-04-04 at 22-48-20 DonanımFPS Forum.png

Screenshot 2024-04-04 at 22-47-57 Kategori ve forum listesi DonanımFPS Forum - Yönetici kontro...png
Konuya biraz göz gezdirdim, ancak kafam karıştı. Siz alt forum oluşturmak istiyorsunuz ve olmuyor mu ? sorunu bana özetlermisiniz lütfen.
Hocam şimdi böyle bir kategori var.

Screenshot_431.png

Bu kategoriye bağlı alt kategoriler oluşturmak istiyorum. Örneğin tabletler kategorisine bağlı iPad, Galaxy Tab, Matepad ve Lenovo Tab kategorilerilerini oluşturdum. Tabletlerin altına kategori oluşturduğum zaman böyle oluyor :
Screenshot_434.png

Fakat benim istediğim görünüm olarak böyle olmasını istiyorum :

Screenshot_432.png

Anlatabildim mi?

Bana DM olarak acp giriş bilgileri ve alan adınızı gönderirmisiniz.

Forum ve kategori oluşumu tamamen yanlış yapılmıştır. Detaylı olmasada biraz düzenleyerek alf forumu doğru şekilde ekledim. Olaması geren sıralama görmüş olmalısınız aynı şekilde devam edebilirsiniz.

Screenshot 2024-04-04 at 22-48-20 DonanımFPS Forum.png

Screenshot 2024-04-04 at 22-47-57 Kategori ve forum listesi DonanımFPS Forum - Yönetici kontro...png

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.