Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo alt kategori nasıl yapılır?

cumali_032

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, ben kategorimin alt kısmına yine kategori eklemek istiyorum. Nasıl yaparım?

Örnek :
Screenshot_411.png

Detaylı bir şekilde anlatabilirseniz, çok sevinirim.

Nasıl yapılır ? Xenforo alt kategori nasıl yapılır?

Forum ve kategori oluşumu tamamen yanlış yapılmıştır. Detaylı olmasada biraz düzenleyerek alf forumu doğru şekilde ekledim. Olaması geren sıralama görmüş olmalısınız aynı şekilde devam edebilirsiniz.

Screenshot 2024-04-04 at 22-48-20 DonanımFPS Forum.png

Screenshot 2024-04-04 at 22-47-57 Kategori ve forum listesi DonanımFPS Forum - Yönetici kontro...png
Sorun Türkçe yamadan kaynaklı. Alt dizin olması gereken butona Aynı dizin yazılmış çevirilirken. Arkadaş da alt dizin oluşturmak için alt dizine basıp Aynı dizinde kategori oluşturuyor. Gösterdiğiniz ayarda hiçbir seçenek arkadaşın görsellerindeki gibi bir görünüm elde etmemize sebep olmuyor.
İki seçeneği de denedim. Birisi seçtiğim kategorinin altında oluşturuyor, diğeri seçtiğim kategorinin en altına oluşturuyor.

Temanızdan alt forumları görünürlüğünü açmanı gerekli.
ACP >> Görünüm ve diller >> Temalarınız >> İlgili tema >> Tema özellikleri >> Forum ve kategori listeleri >> Alt forumlar görünüm tarzı
Başka yapılacak ne var? Bu ayar zaten varsayılan olarak etkinleştirilmiş.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.