Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2'de İstatistikler Nasıl Eklenir

netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2'de İstatistikler Nasıl Eklenir - XenForo 2'de istatisikler xenforo 2 ile birlikte gelmektedir. Resimli olarak anlatılmıştır.

XenForo 2'de İstatistikler xenforo 2 ile birlikte gelmektedir. Brivium Modern istatistikler veya bir başka yazılım ihtiyacına gerek duymamaktadır. Aşağıdaki anlatımda da görüleceği gibi çok basit bir kaç işlemle sizde forumlarınızda istatistikler veya benzeri işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

1- Admincp->Görünüm ve Diller->Widget Yöneticisi Alanını Tıklıyoruz ve sağ üst köşedeki widget ekle butonuna tıklıyoruz.

Örnek Resim:

Ekli dosyayı görüntüle 1601

2-...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:
Burada yazı boyutu vs. bilgisi yok. biraz büyük görünüyor Brivium da bu daha küçüktü haliyle daha fazla konu koyabiliyorduk. Yani mevcut bilgi ile xenforo.gen.tr deki gibi yapamadım bana yardımcı olabilecek var mı :)

Burada yazı boyutu vs. bilgisi yok. biraz büyük görünüyor Brivium da bu daha küçüktü haliyle daha fazla konu koyabiliyorduk. Yani mevcut bilgi ile xenforo.gen.tr deki gibi yapamadım bana yardımcı olabilecek var mı :)

xenForo.gen.tr'deki yazı fontundan kaynaklanıyor. :)
HTML:
   <link href='//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,700|Exo:300,400,700' rel='stylesheet' type='text/css'>
Sende yazı fontunu delirleyebilirsin xenForo'da ;)

xenForo.gen.tr'deki yazı fontundan kaynaklanıyor. :)
HTML:
   <link href='//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,700|Exo:300,400,700' rel='stylesheet' type='text/css'>
Sende yazı fontunu delirleyebilirsin xenForo'da ;)

O bölümün yazı fontunu ve boyutunu nasıl ayarlayacam ki

Reklam faaliyetlerine gerek yok. Bu ilk ve son uyardır!
Moderatör tarafında düzenlendi:
xenForo 2 için kod eklemene gerek yok. Video - XenForo 2 Widget Kullanımı burayı inceler misin?

Emrecim yazı fontu ve boyutunu nasıl ayarlicam diye soruyorum sen bana yeni widget eklemeyi gösteriyorsun :)

Ben görüntüyü büyük kaba olarak görüyorum eski briwium modern istatistik görünümündeki gibi 2.0da nasıl kullanabilirim diye soruyorum.

İlgin ve yardımcı olmak için gösterdiğin çabaya çok teşekkür ederim yinede :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Emrecim yazı fontu ve boyutunu nasıl ayarlicam diye soruyorum sen bana yeni widget eklemeyi gösteriyorsun :)
Ben görüntüyü büyük kaba olarak görüyorum eski briwium modern istatistik görünümündeki gibi 2.0da nasıl kullanabilirim diye soruyorum.
İlgin ve yardımcı olmak için gösterdiğin çabaya çok teşekkür ederim yinede :)

Style Properties -> Forum / Node List -> Node Title (Yazı fontu için)
briwium modern istatistik için 2 görünümü yok. (yapamazsın)
Yazı fontları hakkında bilgiyi zaten vermiştim
CSS:
Sürekli 2.0 'dan örnek vermem seni 2.0 çekmeye çalışıyorum :) Çünkü bu söylediklerinin neredeyse hepsi 2'nci sürümde eklentisiz kullanılıyor. Niye anlamak istemiyorsun :):p

Style Properties -> Forum / Node List -> Node Title (Yazı fontu için)
briwium modern istatistik için 2 görünümü yok. (yapamazsın)
Yazı fontları hakkında bilgiyi zaten vermiştim
CSS:
Sürekli 2.0 'dan örnek vermem seni 2.0 çekmeye çalışıyorum :) Çünkü bu söylediklerinin neredeyse hepsi 2'nci sürümde eklentisiz kullanılıyor. Niye anlamak istemiyorsun :):p

Hacı ben 2.0 dayım zaten beni ısrarla niye 2.0 çekmeye çalışıyorsun :)

Site iibfliler.net oradaki yeni mesajları xenforo.gen.tr deki görünüme almaya çalışıyorum.

Ayrıca her sayfada görünüyor onuda sadece ama sayfada göstermek derdim :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.