Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2 Sitem Açılmıyor !

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Xenforo 2 Sitem Açılmıyor !

Çok teşekkürler öncelikle şunu söylemeliyim kesinlikle ve kesinlikle phpMyAdmin ile ilgili hiçbişey dokunmayın ellemeyin! Sorunu sizin yönlendirmeleriniz ve Benim biraz pratik davranmam sayesinde çözdüm sorun veren eklentiyi tamamen kaldırdım daha sonra tüm eklentileri devredışı bırakıp admin paneli yeniden yapılandırmada bulunan tüm işlemleri yaptım ve eklentileri tekrardan aktifleştirdim
Son 24 saate online olanlar eklentisi hata veriyordu onun dosyasını sildim
Eklentiyi öncelikle admin tarafından kaldırıp, sadece bu eklentinin klasörlerini sildiniz değil mi? (Emin olmak için eklentinin yükleme paketini açıp kontrol ettiğinizi düşünüyorum)

Eklentiyi öncelikle admin tarafından kaldırıp, sadece bu eklentinin klasörlerini sildiniz değil mi? (Emin olmak için eklentinin yükleme paketini açıp kontrol ettiğinizi düşünüyorum)

Evet bahsi geçen eklentinin dosyasını sildim sadece admin panelinden eklentiyi kaldırdım şimdi yeniden yapılandırdan tüm işlemleri tek tek yapıyorum

bencede ole yapmış ve kullandıgı xenforo null https://www.nulledteam.com/ dan yüklemiş xenforoyu bu tarz sorun yaşaması gayet doğal

Çok teşekkürler öncelikle şunu söylemeliyim kesinlikle ve kesinlikle phpMyAdmin ile ilgili hiçbişey dokunmayın ellemeyin! Sorunu sizin yönlendirmeleriniz ve Benim biraz pratik davranmam sayesinde çözdüm sorun veren eklentiyi tamamen kaldırdım daha sonra tüm eklentileri devredışı bırakıp admin paneli yeniden yapılandırmada bulunan tüm işlemleri yaptım ve eklentileri tekrardan aktifleştirdim

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.