Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2 Sitem Açılmıyor !

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Xenforo 2 Sitem Açılmıyor !

Çok teşekkürler öncelikle şunu söylemeliyim kesinlikle ve kesinlikle phpMyAdmin ile ilgili hiçbişey dokunmayın ellemeyin! Sorunu sizin yönlendirmeleriniz ve Benim biraz pratik davranmam sayesinde çözdüm sorun veren eklentiyi tamamen kaldırdım daha sonra tüm eklentileri devredışı bırakıp admin paneli yeniden yapılandırmada bulunan tüm işlemleri yaptım ve eklentileri tekrardan aktifleştirdim
Şablonlarla mı? oynadınız...

Başka tema ile bu sorunu yaşıyor musunuz?

Https ile alakalı bir sorun değil ondan eminim bugün phpMyAdmin de tablo boşaltma işlemi yaptım xf search xf admin log tablolarında bu işlemlerden sonra site bu hale geldi
İşlem yapmadan önce inşallah yedek almışsındır. Varsa elinde yedek geri dönmeyi denedin mi peki ? Admin tarafında herhangi bir hata Mesajı falan var mı ?

cracking.ml/install linkinden "rebuild master data" işlemini yapın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.