Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

Xenforo 2 Eklentisiz Profil Müziği Nasıl Yapılır 2018-11-03

denizci-1

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
denizci-1 Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo 2 Eklentisiz Profil Müziği Nasıl Yapılır - Xenforo 2 Eklentisiz Profil Müziği Nasıl Yapılır

Bu konuda xenforo 2x sistemine eklentisiz olarak profil müziği nasıl ekleyeceğimizi göreceğiz.
  1. İlk olarak Kullanıcılar bölümünden özel bir kullanıcı alanı oluşturmamız gerekiyor.
  2. Alan kimliği-ID: Benzersiz özel karakter içermeyen bir değer girin.
  3. Başlık: İşteğe bağlı özel karakter içerebilir.
  4. Açıklama: Sadece youtube video id değerini giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=IDxxx urldeki IDxxx kısmı.
  5. Gösterim alanı: İstege bağlı.
  6. Görüntüleme sırası...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Geçenlerde IExlusive IExlusive arkadaşımızın aradığı bir modifikasyon gibi gözüküyor, ellerine sağlık.

Geçenlerde IExlusive IExlusive arkadaşımızın aradığı bir modifikasyon gibi gözüküyor, ellerine sağlık.
Evet ona cevap için hazırladığım kodu bu şekilde değiştirdim. Bana lazım olan eklenilen özel alanın değerini xenforonun varsayılan gösterim alanları dışında göstermekti. Bunu da geçen il ve ilçe probleminde özel alanın değerine nasıl ulaşacağımı çözdükten sonra bu makaleyi hazırlamaya karar verdim :)

Evet ona cevap için hazırladığım kodu bu şekilde değiştirdim. Bana lazım olan eklenilen özel alanın değerini xenforonun varsayılan gösterim alanları dışında göstermekti. Bunu da geçen il ve ilçe probleminde özel alanın değerine nasıl ulaşacağımı çözdükten sonra bu makaleyi hazırlamaya karar verdim :)
Bence gayet yerinde ve güzel olmuş :D

denizci-1 kullanıcı adlı kişi Xenforo 2 Eklentisiz Profil Müziği Nasıl Yapılır Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Profil müziği seçmiş mi seçmemiş mi?

Başlıkta da belirtildiği gibi kodu böyle bir sorgu içine alırsan profil müziği seçmemiş kullanıcı profilinde görünmeyecek.

PHP:
<xf:if is="$user.Profile.custom_fields.muzikprofile != '' ">
                            <dl class="pairs pairs--rows pairs--rows--centered fauxBlockLink">
                                <dt>{$user.Profile.custom_fields.getDefinition('muzikprofile').title}</dt>
                                    <dd>
                                        <style>...

Güncellemenin devamını inceleyin...

İlgili kaynağa güncelleme ekledim ve böylece kullanıcı profil müziği eklemiş mi eklememiş mi sorgulayıp profilde görünüp görünmeyeceğine karar veriyor. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.