Neler yeni

Xenforo 2 demosuna göz atın!

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
#1
Uzun süredir XenForo 2 üzerinde çalışıyoruz ve şimdi bunu göstermekten heyecan duyuyoruz. Bu demo, halen devam etmekte olan bir çalışma olan XenForo 2'nin bir alfa sürümünü temsil etmektedir. Hatalar bildirimleri ve görüşlerinizi şimdi almak istiyoruz, böylece onları bu aşamada görebiliyoruz.

Bu, kararlı ve desteklenen bir XenForo 2.0.0 sürümüne doğru yol gösteren ilk adımdır. Geri bildirim toplamakta ve demoda bazı hataları düzeltmekle birlikte, bazılarını sahnelerin arkasında bitireceğiz. Demonun durumundan memnun olduğumuzda, bir sonraki adım geliştirici ön izleme sürümü olacak. Bu, geliştiricileri hedefleyecek ve böylece XenForo 2 çekirdek kodu ile bütünleşmeye başlayabilecek, ancak gerekli teknik kabiliyeti olan (ve etkin lisanslı) herkes kurabilir ve oynayabilir. Bundan sonra, önceki 1.x sürümleriyle aynı beta sürecini takip ederiz.

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa veya bir hata fark ettiyseniz, lütfen demo forumunun kendisi hakkında bize bildirin.

Kaynak : Check out the XenForo 2 demo!
 

Verwaltung

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
#8
bence çok güzel biraz olgunlaştırılmış benimde eksik gördüğüm buydu zaten 1 ler biraz oyuncak gibi hafif duruyordu acaba vbulletin 5 mi diye kafam tırmalanırken buda vazgeçmeme neden oldu. şahsen tam istediğim gibi.