Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 demosuna göz atın!

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Uzun süredir XenForo 2 üzerinde çalışıyoruz ve şimdi bunu göstermekten heyecan duyuyoruz. Bu demo, halen devam etmekte olan bir çalışma olan XenForo 2'nin bir alfa sürümünü temsil etmektedir. Hatalar bildirimleri ve görüşlerinizi şimdi almak istiyoruz, böylece onları bu aşamada görebiliyoruz.

Bu, kararlı ve desteklenen bir XenForo 2.0.0 sürümüne doğru yol gösteren ilk adımdır. Geri bildirim toplamakta ve demoda bazı hataları düzeltmekle birlikte, bazılarını sahnelerin arkasında bitireceğiz. Demonun durumundan memnun olduğumuzda, bir sonraki adım geliştirici ön izleme sürümü olacak. Bu, geliştiricileri hedefleyecek ve böylece XenForo 2 çekirdek kodu ile bütünleşmeye başlayabilecek, ancak gerekli teknik kabiliyeti olan (ve etkin lisanslı) herkes kurabilir ve oynayabilir. Bundan sonra, önceki 1.x sürümleriyle aynı beta sürecini takip ederiz.

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa veya bir hata fark ettiyseniz, lütfen demo forumunun kendisi hakkında bize bildirin.

Kaynak : Check out the XenForo 2 demo!

Biraz bana vB 5 anımsatıyor :) Çok iyi görünüyor.

* Flat ve sadeleştirilmiş olması hoşuma gitti. Renkler biraz göz yorucu onun haricinde kullanışlı görünüyor.

Biraz bana vB 5 anımsatıyor :) Çok iyi görünüyor.

* Flat ve sadeleştirilmiş olması hoşuma gitti. Renkler biraz göz yorucu onun haricinde kullanışlı görünüyor.

Görsel henüz bitmiş değil kabaca şablon bu ancak böyle kalmayacağı kesin ki xen gösterişi seviyor da açıkcası :) ..

bence çok güzel biraz olgunlaştırılmış benimde eksik gördüğüm buydu zaten 1 ler biraz oyuncak gibi hafif duruyordu acaba vbulletin 5 mi diye kafam tırmalanırken buda vazgeçmeme neden oldu. şahsen tam istediğim gibi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.