Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2.1 Yeni Özellikler-3 : Reactions (Gelişmiş Beğeni Özelliği)

sonunda güzel şeyler düşünmüşler. ne zaman geliyor ? :D

Güncelledim ama sürüme ait değişimler olmadı. :(

PEM07qSvQrOtHMxIeHxPSg.png

+Bir işlem mi yapmak gerekli acaba?
Olmadı derken Reaction kısmı da mı çıkmadı.

Normalde tüm eklentiler devre dışı iken, normal XF-2.1 güncelleme sonrası, default temada en azından Reaction gözüküyor olması lazım ??

Olmadı derken Reaction kısmı da mı çıkmadı.

Normalde tüm eklentiler devre dışı iken, normal XF-2.1 güncelleme sonrası, default temada en azından Reaction gözüküyor olması lazım ??

Normal admincp ilgili seçenek kısmı dahi çıkmadı üstad. ?

Normal admincp ilgili seçenek kısmı dahi çıkmadı üstad. ?
O zaman upgrade yaparken acaba dosya kopyalamada bir sıkıntı mı oldu ? Dosya sağlık kontrollü yaparmısın Admin panel üzerinden.

Daha öncede belirttiğim üzere sağlıklı upgrade sonrası bazı yeni özellikler için ayar yapmaya gerek kalmadan direkt çalışıyor olması lazım.

Konuyu biraz hortlatıyorum gibi oluyor ama bu ifadeler bende gözükmüyor xen v2.1x sürüm kurulu yeni kurdum forumu ama sadece beğeni butonu var seçenekler çıkmıyor. Nedeni ne olabilir?

netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

1. Resimdeki alanı bir kontrol edin.

2. Default temada bakın.

tep.JPG

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.