Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo 2.0.0 Release Candidate 3 & Add-ons Released (unsupported)

[XGT] Haberci

Kullanıcı
Kullanıcı
Today, we continue the release candidate stage of XenForo 2.0 with Release Candidate 3.

After a number of beta releases, the functionality of the product should be complete and the rate of bugs being reported (should) slow to a trickle, allowing the development team to work through the backlog and reduce the number of bugs to a handful. We have now reached this point in the development of XenForo 2.0, so the time is right to produce a release candidate.

This means that the software is...

XenForo 2.0.0 Release Candidate 3 & Add-ons Released (unsupported)

Devamını oku....

Galiba resmi sürüm önceki son sürüm bir açık bulunmazsa Xenforo 2 resmi sürümü yayınlanacak.

Bence de son RC olabilir bu :)

19 Ocak 2018'de xenforo update sürem bitiyor. Acaba bu en son indirilebilir RC 3 tam kararlı sürüm mü?
Bir çok forum geçiş yapmış da? Diğer sorum ise genel eklenti desteği, piyasadakiler nasıl XF 2 sürümünde acaba?

19 Ocak 2018'de xenforo update sürem bitiyor. Acaba bu en son indirilebilir RC 3 tam kararlı sürüm mü?
Bir çok forum geçiş yapmış da? Diğer sorum ise genel eklenti desteği, piyasadakiler nasıl XF 2 sürümünde acaba?

Kararlı sürüm değil, xf 2 için bende tapatalk bekliyorum yakın zamanda entegre edeceklerini yazmış adminleri ama daha yayınlanmadı.

Kararlı sürüm değil, xf 2 için bende tapatalk bekliyorum yakın zamanda entegre edeceklerini yazmış adminleri ama daha yayınlanmadı.

İnşallah yayınlarlar iyiki bunu söylediniz. Tapatalk premium kullanıyoruz sitede (sitemize özel mobil uygulama) olmazsa olmazımız.
Ne zaman eklentiyi çıkartacaklar acaba bilginiz var mı bir şey diyorlar mı?

Hayır tam anlamıyla kararlı sürüm değil sadece kararlı sürüm adayı. XF 2 eklenti desteği tamamen sizin XF 1'de kullanmış olduğunuz eklentilerin XF 2 için kodlaması yapıldıysa anlaşılabilir. Yani şöyle A forumu için tüm eklentileri karşılayan XF2, B forumu için karşılamayabilir. Bu tamamen sizin kullanmış olduğunuz eklentiler ile alakalı. Bunun karşılaştırmasını yapıp eğer varsa XF 2 için kodlanmış eklentileriniz o şekilde geçiş yapabilirsiniz. Tabii çokta önemli değilse eklentiler sizin için yine geçiş yapabilirsiniz.

İnşallah yayınlarlar iyiki bunu söylediniz. Tapatalk premium kullanıyoruz sitede (sitemize özel mobil uygulama) olmazsa olmazımız.
Ne zaman eklentiyi çıkartacaklar acaba bilginiz var mı bir şey diyorlar mı?

Premiumu ben düşündüm, bilgim olmadığından yapmadım sitenin tapatalkını merak ettim ozelden yazarsan incelemek isterim.

Adminleri destek forumunda bu konuyu soran bir üyeye çok yakın zamanda paylaşacaz demiş...

Scw SeatClubWorld olarak aratın çıkar hocam.

bitsin artıkda görelim bizde şunu eklentilerde gelsin temalarda en azından

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.