Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Üyelik Kayıt Problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

obenoben

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar sitemde hiç sorun yoktu.bugün bi arkadaş üye olacaktı fakat olamıyor.tüm bilgileri girdikten sonra hata vermeden o şekilde sayfa kalıyor.sebebi ne olabilir ?

İlave olarak mcv_js Âlfonse nin dediğinide deneyebilirsiniz

Kod:
.SMS_onayli_uye_rank:before {
    .m-faBase();
    content: "\f095";
    margin-right: 10px;
    font-weight: normal;
    font-size: 100%;
}

eğer tam olarak sildiğinizde hata yine devam ederse less dosyanızı kontrol edin vereceği hataya göre

.@huseynalieff,

sildim hocam.less şablonu boş.hatta grup rankların da değişiklik yapmadan önceki yedeğini geri yükledim.aynı sorun devam ediyor.isterseniz panele girip kontrol edebilirsiniz ?

Less dosyalarında en son hangi değişiklikleri yapmıştınız bu hata ortaya çıktı hatırlıyormusunuz ? site adresinizi paylaşılmısınız.. En son kuruduğunuz eklentinin less dosyası bile buna sorun olabilir bunlarada bakmak lazım

Hüseyn. huseynalieff,

less dosyalarında başka değişiklik yapmamıştım.zaten o hatayı bir kere vermiş.o tarihten sonra o hatayı vermemiş.belkide kodları eklerken hatalı kod ekledim hatayı verdi.o anda kodlamayı düzelttim tekrar hata vermedi.şuan bi hata kodu uyarısı vermediği içinde işin içinden çıkamıyorum.

Siz ozaman kayıt olmama sorunundan şübhelenip bu hatanın olabileceğini düşünmüşsünüz ben şimdi tarihi gördüm eğer ondan sonra bu hatayı vermemişse demek bir kodlarda hata yapmış daha sonra düzeltmişsiniz kayıt sırasında güncel hata verdiği varmı yoksa benmi yanlış anlıyorum şuan durumu ?

Daha sonrada bunu kontrol edin:
Admin CP - XF Seçenekleri - Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri - Kayıt sırasında DNSBL'yi kontrol et kapalımı ?
Admin CP - XF Seçenekleri - Spam Yönetimi - Yeni kayıt olan üyeleri StopForumSpam veritabanından kontrol et. kapalımı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.