Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Üyelik Kayıt Problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

obenoben

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar sitemde hiç sorun yoktu.bugün bi arkadaş üye olacaktı fakat olamıyor.tüm bilgileri girdikten sonra hata vermeden o şekilde sayfa kalıyor.sebebi ne olabilir ?

Öncelikle konuyu düzenleyemeyip arka arkaya mesaj gönderdiğim için kusura bakmayın.Mesajlarım birleştirilirse memnun olurum.

konu açmadan önce forumda ve nette araştırma yaptım ve sonuç alamadım.Bu arada eski yedeği yüklediğim için hata kodunu paylaşamamıştım.19 mart'da en son sunucu hatası vermiş.üye rankları ile ilgili eklemeler yapmıştım.rank sistemi çalışıyordu fakat yeni üyeliği denememiştim.bu arada bağlantı linkini resim olarak eklediğim içinde kusura bakmayın.

screen.png

Aslında açıkça yazıyor sorunu orda extra.less dosyasına eklediğiniz sms onaylı üyenin before classında problem var doğru font awesome bilgileri girilmemiş kontrol edin

Hüseyn. huseynalieff hocam;

extra.less daki sms onaylı üyenin kodları ile diğer grupların kodları ile eşleştirince ben bir fark göremedim.açıkcası çokda anladığım birşey değil yine bu forumda bir arkadaşımızın açtığı şu konudan ekledim bu kodları.muhtemelen ben bi yanlışlık yaptım.ama şöyle birşey daha var; rankları defaulta çevirsem de üye olunmuyor.test ederken sadece 1-2 tane üye olunabildi.sayfa çok uzun zaman bekliyor bırakıyor.bu kodlama ile alakası varmı onuda anlayamadım.ilgili grubun kodları;

CSS:
.SMS_onayli_uye_rank {
    background-color: #2E7D32;
    border: 1px solid #43A047;
    border-radius: 3px !important;
    box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -webkit-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -moz-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -o-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    color: #ffffff !important;
    display: inline-block;
    font-size: 12px;
    font-weight: bold;
    line-height: 18px;
    padding: 0px 4px;
    vertical-align: middle;

}

.SMS_onayli_uye_rank:before {
    content: "\f095";
    font-family: "FontAwesome";
    margin-right: 10px;
    font-weight: normal;
    font-size: 100%;
}

Hüseyn. huseynalieff hocam;

extra.less daki sms onaylı üyenin kodları ile diğer grupların kodları ile eşleştirince ben bir fark göremedim.açıkcası çokda anladığım birşey değil yine bu forumda bir arkadaşımızın açtığı şu konudan ekledim bu kodları.muhtemelen ben bi yanlışlık yaptım.ama şöyle birşey daha var; rankları defaulta çevirsem de üye olunmuyor.test ederken sadece 1-2 tane üye olunabildi.sayfa çok uzun zaman bekliyor bırakıyor.bu kodlama ile alakası varmı onuda anlayamadım.ilgili grubun kodları;

CSS:
.SMS_onayli_uye_rank {
    background-color: #2E7D32;
    border: 1px solid #43A047;
    border-radius: 3px !important;
    box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -webkit-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -moz-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    -o-box-shadow: 0 0 1px #F9F9F9 inset;
    color: #ffffff !important;
    display: inline-block;
    font-size: 12px;
    font-weight: bold;
    line-height: 18px;
    padding: 0px 4px;
    vertical-align: middle;

}

font-family: "FontAwesome";
}
herhangi bir css sorunu kayıt vs tarzı sorunlar yaratacağını sanmıyorum

CSS:
    font-family: 'Font Awesome 5 Pro';
}
birde bunu deneyin bakalım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.