Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Türkçe dil dosyası beyaz sayfa hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

necocan

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba öncelikle localhosta kurduğum xenforo kendi dil çevirisini yaptım yedek alıp sitemdekine xebforo ya yüklerdim sürümler aynı kurduğum sitenin dosyaları bile aynı ancak dil dosyasını yükledikten sonra beyaz sayfa oldu hiç bir yerden siteye giremiyorum dil dosyasından ddolayı beyaz sayfa hatasını nasıl giderim yada yüklediğim dil dosyasını nasıl kaldırabilirim şimdiden teşekkürler

Çözüldü Türkçe dil dosyası beyaz sayfa hatası

bende xenforo 2.0.10 kurdum biraz önce siteme internetten xenforo 2.0.10 Türkçe dil dosyasını bulup indirdim import ediyorum beyaz ekranda kalıyor sitenin hiçbir sayfasına giriş yapılmıyor nasıl düzeltirim yardım edin siteyi komple silip tekrardan kuruyorum 3. kuruşum ve her kuruşumda en az 30 dakika bekliyorum lütfen yardım edin sabahtan beri siteyle uğraşıyorum
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Hangi dil dosyasını kullandınız da bu sorun oldu anlamadım ?

Admin paneline de giriş yapamıyor musunuz peki ?

2.0.4 sürümü localhosta çeviri yapmak içim kurdum kendi ceviri yaptığım dil dosyasının yedeğini alıp siteme yükledim beyaz sayfa veriyor hiç bir şekilde bir yere giremiyorum admin panelide beyaz dil dosyasını nasıl kaldıra bilirim phpmyadminden filan kaldırsak oluyormu acaba

Hayır sizin siteden paylaştığınız dil dosyasını localhosta kurulu olan xenforo yükledim ondada aynı hatayı veriyor beyaz sayfa hiç bir yer açılmıyor

Hayır sizin siteden paylaştığınız dil dosyasını localhosta kurulu olan xenforo yükledim ondada aynı hatayı veriyor beyaz sayfa hiç bir yer açılmıyor
Muhtemelen kurulum sırasında hata yapıyorsunuz. O dil dosyasını sorunsuzca kullanan ben dahil bir sürü insan var. Kurulumu nasıl yaptınız acaba ?

Evet hocam gene aynı hatayı veriyordu ancak sorun giderildi türkçe dil doayası oluşturup paylaştığınız dil soayasını üstüne yazdırdım sorun giderild ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum

bende xenforo 2.0.10 kurdum biraz önce siteme internetten xenforo 2.0.10 Türkçe dil dosyasını bulup indirdim import ediyorum beyaz ekranda kalıyor sitenin hiçbir sayfasına giriş yapılmıyor nasıl düzeltirim yardım edin siteyi komple silip tekrardan kuruyorum 3. kuruşum ve her kuruşumda en az 30 dakika bekliyorum lütfen yardım edin sabahtan beri siteyle uğraşıyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.