Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Topluluk eklentisi vb var mı ?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

domino

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba forumuma bir topluluk sistemi eklemek istiyorum
kullanıcıların topluluk açıp
İnsanların üye olmsı takip etmesi gibi

Şöyle bir eklenti var. İşinizi görür mü emin olamadım.

Şöyle bir eklenti var. İşinizi görür mü emin olamadım.

ben bunu kullanıyorum evet, şahsen aynı olayı araştırdım ama daha fazlası lazım. Biraz Discord ortamı gibi yapabilmemizi sağlayabilecek bir eklenti var mıdır olabildiğince?

yani üyeler grup açabilsin, aynı o attığınız eklentideki her şey olsun fakat canlı olarak bir grup odasında sohbet edebilsinler vs... de olursa galiba yeterli olur. Yani o gruba bir de canlı sohbet özelliği eklemek lazım, sadece o grupta olabilenlerin görebileceği bir grup odasında.

ben bunu kullanıyorum evet, şahsen aynı olayı araştırdım ama daha fazlası lazım. Biraz Discord ortamı gibi yapabilmemizi sağlayabilecek bir eklenti var mıdır olabildiğince?

yani üyeler grup açabilsin, aynı o attığınız eklentideki her şey olsun fakat canlı olarak bir grup odasında sohbet edebilsinler vs... de olursa galiba yeterli olur. Yani o gruba bir de canlı sohbet özelliği eklemek lazım, sadece o grupta olabilenlerin görebileceği bir grup odasında.
Kullandığınız için size sormak istedim. Eklentide katıldığın grup ismini postbitde gösterme gibi bir seçenek varmı?

Bir de benzer başka bir eklenti daha var. Ama zannedersem o da ilk eklenti gibi kısıtlı özelliklerle geliyor. Yine de bir göz atın derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.