Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tepkilerin bağlantısı aktif değil.

seyrani

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
başlığa tam ne yazacağımı bilemedim. 2.1.19 kullanıyorum. Biri diyelim ki mesajınızı beğendi önceden hangi mesajı beğendiyse ona tıklanabilir halde bildirim bölümüne geliyordu. Şimdi sadece mesajınızınıza beğendim tepkisini verdi diye geliyor . Hangi mesajı beğendiğine gitmek için tıklanabilir bağlantı/ link olmuyor . Bunu nasıl düzeltirim ? Ama cevap yazınca birisi oluyor .

Örneğin burada bildirimler bölümündeki " konusundaki mesajınıza " Beğendim tepkisini verdi. kısmında "mesajınıza" tıklanabilir halde. Ama bende öyle değil eTiKeT™ eTiKeT™

Mevzu kesinlikle dil ile alakalı.Forumun dilini ingilizce yaptığımda bahsettiğim sorun düzeldi.ama güncel dil dosyası yükleyemiyorum işte...

Sadece şu cümleyi çevirirseniz sorun hallolur:

Cümle başlığı: x_reacted_to_your_post_in_the_thread_y
Cümle metni: {name} {title} konusundaki <a {posterParams}>mesajınıza</a> {reaction} tepkisini verdi.

çok teşekkürler bu şekilde halloldu.fakat yeni dil yükleyemiyorum.

mcv_js Âlfonse utf-8 olması lazım bunu soruyorsanız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.