Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tepkilerin bağlantısı aktif değil.

seyrani

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
başlığa tam ne yazacağımı bilemedim. 2.1.19 kullanıyorum. Biri diyelim ki mesajınızı beğendi önceden hangi mesajı beğendiyse ona tıklanabilir halde bildirim bölümüne geliyordu. Şimdi sadece mesajınızınıza beğendim tepkisini verdi diye geliyor . Hangi mesajı beğendiğine gitmek için tıklanabilir bağlantı/ link olmuyor . Bunu nasıl düzeltirim ? Ama cevap yazınca birisi oluyor .

phpmyadmine girdiğinizde tablolar listelenir.Orada tablo listeleme bölümünde karşılaştırma yeri var.Onun içerisinde yazan.

siz demeden girmeye çalıştım ama phpmyadmine girerken şifre istiyor.config.php de yer alan db bilgileriyle girmeye çalıştım ama şifre onlar değil.xeni kuran LaDezs LaDezs şifre koymuş demekki.ilk defa cpanelden phpmyadmine giderken şifre çıktı karşıma o kadar senedir yüzlerce girmişimdir xen harici platformlarda

siz demeden girmeye çalıştım ama phpmyadmine girerken şifre istiyor.config.php de yer alan db bilgileriyle girmeye çalıştım ama şifre onlar değil.xeni kuran LaDezs LaDezs şifre koymuş demekki.ilk defa cpanelden phpmyadmine giderken şifre çıktı karşıma o kadar senedir yüzlerce girmişimdir xen harici platformlarda
cpanelden şifre değiştirebilirsiniz

cpanelden şifre değiştirebilirsiniz
muhtemlemen o yetki yok bende.dil olayı dursun bakalım LaDezs LaDezs müsait olunca kendi bakar sorun neymiş diye.muhtemelen o bir şekilde çözecektir.acil olan benim şu tepkilerdeki sorunu çözmemdi. Ugur Ugur kardeşimin mesajıyla o sorun çözüldü.

neyse hocam siz şu günün sözü/şiiri olayını etlenti olarak halletseniz yeterli bana.hayır dua alırsınız :)

Merhabalar S seyrani Ek şifre koymak gibi bir huyum yoktur :D heleki veri tabanina :D Erişimde kullanilacak şifre veri tabani şifresidir sistemi çaliştiran veri tabani şifresi config.php yazılır aynı şekilde phpmyadmin'e erişimdede kullanılır. Bahsedilen problem dil yama yükleme sorunu veri tabanı ile alakalı tablodaki karakter seti dil paketinin içeri yüklemesini etkilemektedir. Çözüm için xenforo sistemi tablolarini utf8mb4_general_ci karakter setine çevirip mevcut dil paketini kaldirip sıfırdan xenforo sürümünüz ile uyumlu dil paketini kurarak ulaşabiliriz. D.M'den bana ulaşirsan siteni inceleme yapalim.

Merhabalar S seyrani Ek şifre koymak gibi bir huyum yoktur :D heleki veri tabanina :D Erişimde kullanilacak şifre veri tabani şifresidir sistemi çaliştiran veri tabani şifresi config.php yazılır aynı şekilde phpmyadmin'e erişimdede kullanılır. Bahsedilen problem dil yama yükleme sorunu veri tabanı ile alakalı tablodaki karakter seti dil paketinin içeri yüklemesini etkilemektedir. Çözüm için xenforo sistemi tablolarini utf8mb4_general_ci karakter setine çevirip mevcut dil paketini kaldirip sıfırdan xenforo sürümünüz ile uyumlu dil paketini kurarak ulaşabiliriz. D.M'den bana ulaşirsan siteni inceleme yapalim.
evet düşündüğüm gibiymiş :) eğer vermek istemezse ssh bağlantısı ile mysql bağlantısı kurup
SQL:
ALTER DATABASE dbname CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8mb4_general_ci;
yapması yeter sanırım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.