Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[TB] Resimli Benzer Konular 2.2.x

XF 2.2 Eklenti [TB] Resimli Benzer Konular 2.2.x 2.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Ziyaretçilere kapalı sanırım.

Özürdilerim hocam şimdi açık.

Uğur bey resim göünmeyen konularda şu şekilde çağırıyor eklenti. ***.com/styles/resimyok.jpg şekilde dolayısı ile bulamıyor.

Eklenti ayarlarından resim yoksa için /styles/resimyok.jpg yerine bir resim yolu belirleyin.

Diğer konulara baktım resim olsa da eklenti çekmiyor. Resimleri img tagıyla mı ekliyorsunuz başka bir şekilde mi?

Eklenti ayarlarından resim yoksa için /styles/resimyok.jpg yerine bir resim yolu belirleyin.

Diğer konulara baktım resim olsa da eklenti çekmiyor. Resimleri img tagıyla mı ekliyorsunuz başka bir şekilde mi?

27-benzer-konular-3.PNG

Bu şekilde ekliyorum.

27-benzer-konular-3-png.15816

Ugur Ugur Bey;

Resimleri bu şekilde ekliyorum üstteki örnektir.

Alta bir örnek daha var hocam bakınız aynı yöntem ile ekli tüm resimler ama 1 pencerede resimi çekmeyi başarmış eklenti... ?

27-benzer-konular-4.PNG

O şekilde ekleme değil, eklenti ayarlarına gidin resim yok ise gösterilecek resim yolunu belirleyin. Konu içinde resim yok ise belirlediğin yolda ki resmi çeker.

O şekilde ekleme değil, eklenti ayarlarına gidin resim yok ise gösterilecek resim yolunu belirleyin. Konu içinde resim yok ise belirlediğin yolda ki resmi çeker.

Biliyorum söylediğiniz şeyi. :) Benim amacaım oraya istediğim bir resimi göstermesi değil ! Konu içerisinde var olan resimi çekimsedir.

Ugur Ugur Bey;

Resimleri bu şekilde ekliyorum üstteki örnektir.

Alta bir örnek daha var hocam bakınız aynı yöntem ile ekli tüm resimler ama 1 pencerede resimi çekmeyi başarmış eklenti... ?
Tamam anladım olayı, gelecek güncellemede ayarlayacağım.

Ugur kullanıcı adlı kişi [TB] Resimli Benzer Konular 2.2.x Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Hatalar düzeltildi

Güncellemenin devamını inceleyin...

Ugur Ugur Bey çok teşekkür ederim eklenti şimdi hatasız çalışıyor. Ellerinize sağlık.
Bundan sanra gelecek güncellemelerde etklinecek mi benim sitem? Herkeste sorunsuz çalışan eklenti benim site de uyumsuz çalışıyordu ?
Tekrar verdiğiniz emek için teşekkür eder en kalbi saygılarımı sunarım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.