Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[TB] Resimli Benzer Konular 2.2.x

XF 2.2 Eklenti [TB] Resimli Benzer Konular 2.2.x 2.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Güncelleme sonrası resimlerde bulanıklaşma oluştu abi bilgine

Güncelleme sonrası resimlerde bulanıklaşma oluştu abi bilgine
Bulanıklaşan resimler attach resimlerin önizleme hali. Öbür türlü resmi tam boyut olarak çekiyor fakat bu seferde resim ziyaretçilere görünmüyor.

Örneğin dün senin sitende ziyaretçiler bu şekilde görüyordu, onun için güncelleme yaptım.

hasss.JPG

Bulanıklaşan resimler attach resimlerin önizleme hali. Öbür türlü resmi tam boyut olarak çekiyor fakat bu seferde resim ziyaretçilere görünmüyor.

Örneğin dün senin sitende ziyaretçiler bu şekilde görüyordu, onun için güncelleme yaptım.

Ekli dosyayı görüntüle 13980
Abi ziyaretçilere görmese de olur benim için şu resimlerin net olduğu sürüm güncellemeden bir önceki sürümdü dimi, ziyaretçilere resimlerin görülmediği sürüm

Abi ziyaretçilere görmese de olur benim için şu resimlerin net olduğu sürüm güncellemeden bir önceki sürümdü dimi, ziyaretçilere resimlerin görülmediği sürüm
Ziyaretçilere küçük önizleme resmi, üyelere tam boy resim olarak ayarladım. Güncelleme yapacağım.

Ugur Ugur sitede aşağı kayarken sağ altta çıkan "bu da dikkatinizi çekebilir" gibi bir benzer konu çıkması nasıl ayarlanıyor acaba

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.