Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [TB] Portal

[TB] Portal
XenForo 2 forumları için hazırlanmış gelişmiş portal eklentisi.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (2) Yorumlar (5) Forum konusu

peki bunu şöyle yapabilirmiyiz!

portal.xxx.com
gibi kurulum imkanı sunuyormu ??

Elinize sağlık keşke bağımsız bir siteye uygulanabilseydi. Bu "Benzer Konular" eklentinin gelişmiş şekli mi yoksa sıfırdan mı ?
"Arama forumu" gibi mi açılıyor foruma?

ilerleyen zamanlarda güncelleme ile eklenebilirmi ??
Malesef, subdomain gibi değil xenforoya entegre olarak çalışır.

Elinize sağlık keşke bağımsız bir siteye uygulanabilseydi. Bu "Benzer Konular" eklentinin gelişmiş şekli mi yoksa sıfırdan mı ?
"Arama forumu" gibi mi açılıyor foruma?
Eklentinin benzer konular eklentisi ile bir alakası yok.

Portal, forumda bulunan konuları isteğe bağlı olarak portal sayfasına gönder şeklinde çalışır.

Forum listesi, arama sonuçları ve neler yeni alanları ise mevcut olan default görünümü portal görünümü olarak değiştirir. Bu da isteğe bağlı olarak çalışır, yani isterseniz kullanmayabilirsiniz.

Çok güzel bir eklenti, elinize sağlık. Satın almadan önce bir sorum olacak; /whats-new/ kısmının görünümünü sadece masaüstünde böyle olacak şekilde ayarlayıp, mobilde standart görünüm sunma imkanı var mı?

Çok güzel bir eklenti, elinize sağlık. Satın almadan önce bir sorum olacak; /whats-new/ kısmının görünümünü sadece masaüstünde böyle olacak şekilde ayarlayıp, mobilde standart görünüm sunma imkanı var mı?
Teşekkürler.

Şu an için böyle bir güncelleme düşünmüyorum ama ilerde belki.

Lim10Ata Lim10Ata'nın Modern temasını kullanıyorum ve portal kısmında şöyle bir hata aldım, acaba nasıl düzeltebilirim? CSS kodlarından oynadım, <ul>...<li>... yapısını kaldırdım fakat bir çözüm bulamadım.

Untitled.jpg

Teşekkürler.

Lim10Ata Lim10Ata'nın Modern temasını kullanıyorum ve portal kısmında şöyle bir hata aldım, acaba nasıl düzeltebilirim? CSS kodlarından oynadım, <ul>...<li>... yapısını kaldırdım fakat bir çözüm bulamadım.

Ekli dosyayı görüntüle 19545

Teşekkürler.
Temamızın kullanıcı bloğu tamamen farklı kodlandığı için harici eklentilerde sorun teşkil edebiliyor. Her türlü sorunda ücretsiz destek teminatı sunuyoruz dilerseniz +908503083056 whatsapp hattımızdan ister https://aslyazilim.com/destek/ ticket açarak yazarsanız. Sorun tema kaynaklı ise ücretsiz bir şekilde anında çözüp teslim edebiliriz.

Ürün Bilgisi

2.2
Satıcı
Ugur
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,100.00 ₺
Yenileme maliyeti
500.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.