Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [TB] Portal

[TB] Portal
XenForo 2 forumları için hazırlanmış gelişmiş portal eklentisi.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (2) Yorumlar (5) Forum konusu

Fazla inceleyemedim ama bir kaç sorum olacak

1- Resim eklememiz şartmı? Benim forumda resimle alakalı bir konu yok
2- Portalın görünmesi grup izinlerinden yapılıyor. A Gruba Göremez dediğimde A grubu sadece Sadece portalın safası görebilir, tıklayınca göremez şeklindemidir?Yada bunu yapabilirmi? RSS besleme gibi devamı tıkladığında izine sahip değilse göremesin..
3- Ana sayfanın belirli bir yerinde gösterebilirmiyiz?Mesela kategorilerin arasında yada en alt bölümlerde bir yere..
4- Reklam alanlarında portal bölümleri seçeneği varmıdır? Reklam ekle dediğimde Portal=En üst vb..
5- Direk portala makale eklenebilirmi?
Portalı portal yapan resimlerdir. Konuda resim yoksa herhangi bir resim linkini veya üyenin avatarını manuel ekleyebilirsiniz.

poo.jpg

Portal, üye grubu ayarlarından izin verilen gruplara görünür. Konularınızın izinleri ile bir alakası yoktur.

Portalın sadece öne çıkanlar alanını widget olarak istediğiniz yerde gösterebilirsiniz.

Reklam alanlarında öyle bir ayar yok, ilerde ekleyebiliriz.

Direkt portala makale eklenemez, sadece forumda bulunan konuları portalda gösterebilirsiiniz.

Anladım.
Bu sorduklarımın amacını tahmin etmişsinizdir. Sitede yararlı bilgilerin olduğunu görmeleri ama içeriğe tam ulaşmaları için altın üye gibi bir üyeliğe geçmeleri adınadır.
Çalışmanızda güncellemelerde bu kıstasları da değerlendirirseniz, benim gibi bu yönde amacı olanların da işine yarayabilir.

Her sektöre göre eklenti düzenlemek zor biliyorum.
benim istediğim başkasına uymaz, onunkisi bana..
Elinize sağlık. takipteyim.

güzel bir eklenti en kısa zamanda bende alacağım

peki konu listesi ve neler yeni görünümü değişkenmidir isteyen o kısımları standart görünümde kullana bilirmi ???

Forumdaki son konuları otomatik olarak portalda gösterebiliyor muyuz?

Ürün Bilgisi

2.2
Satıcı
Ugur
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,100.00 ₺
Yenileme maliyeti
500.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.